5f33cf0ae9c64zena.jpg

Za pořádnou dovolenou není nutné cestovat daleko. Objevte znovu ta zapomenutá místa, na která máte překrásné vzpomínky z dětství. Připomeňte si kempování u vody, dobrodružství ranního rybaření či sbírání hub a za odměnu celodenní koupání. Jak skvělé bylo opékání přímo na ohni a večerní zpívání u táboráku s kytarou.

Samozřejmě není správného léta bez osvěžující zmrzky. Doporučujeme ochutnat například nanuk Zorba s řeckým jogurtem, čokoládové nanuky Hogo Fogo tripple nebo sušenkový sendvič Lážo plážo.

Inspirujte se našimi tipy na koupaliště, kde právě tyto skvělé nanuky od Polárky najdete!

V západních Čechách se určitě podívejte na Koupaliště Michal v Sokolově. V blízkosti můžete navštívit rozhlednu Cibulka, která vám naskytne skvělý výhled do okolní krajiny. Pokud vás letos láká sjet řeku Ohře, určitě se zastavte ve vodáckém tábořišti Loket a při té příležitosti nesmíte opomenout návštěvu královského hradu Loket z 12. století. Pokud zavítáte na koupání k vodní nádrži Nechranice, zastavte se na občerstvení v Hospůdce u Feďů ve Vikleticích.

V jižních Čechách si můžete zaplavat v plaveckém stadionu přímo v Českých Budějovicích a zároveň navštívit nádherné náměstí, Černou věž z 16. století a katedrálu svatého Mikuláše. Pouhých 20 minut jízdy autem z Českých Budějovic se nachází jeden z nejkrásnějších zámků – Hluboká. Pokud vás láká spíše kempování, vydejte se do Kempu Majdaléna na břehu řeky Lužnice nebo do Autokempu Modřín přímo na Lipně nad Vltavou.

Na severu můžete navštívit zámek Mělník nebo hrad Kokořín a poté si zaplavat na koupališti ve Štětí. Doporučujeme také koupaliště Sloup, v jehož okolí se nachází zámek Sloup v Čechách nebo skalní hrad a poustevna. Ve městě Most pak určitě navštivte Aquadrom Most, kde mimo bazénu naleznete také saunu, solárium a minigolf!

Ve východních Čechách pak navštivte koupaliště ve Velkém Meziříčí, i nedaleký zámek a rozhlednu Fajtův kopec.

Ve středních Čechách se za pouhou hodinu jízdy z Prahy ocitnete na Tyršově koupališti. Výlet si udělejte na nedaleký hrad Křivoklát. Za návštěvu rozhodně stojí zámek Loučeň, který nabízí prohlídky zámku, nejen pro dospělé ale i pro děti!  Pokud chcete zažít opravdu jedinečnou dovolenou můžete se na zámku i ubytovat a odpočinout si ve wellness. V areálu je také několik restaurací pro pravý gastronomický zážitek.

kolaz.jpg

Více na ZMRZLINYPOLARKA.CZ

5f1acdefb626bobrazek.png

Čtěte také:

Reklama