Ahoj Jindřiško, já moc filmová nejsem, ale aspoň z to mála.
Pokud se mi nějaký film líbí, jsem schopna na něj jít víckrát.
Jako puberťačka jsem byla několikrát na filmu Bota jménem Melichar, na Bridget Jones "pouze" třikrát, a na druhém díle bohužel vůbec - dávali to krátkou dobu a promítací časy se bohužel neshodovaly s periodou kojení :-) Počet zhlédnutí Flashdance a Dirty dancing ani nepočítám.

Film, který mi utkvěl v paměti, jsem viděla loni a nedávno šel dokonce v TV (tam jsem ho bohužel neviděla - je to Gosford park.
Je to úžasné vykreslení toho, jak si panstvo pouze myslí, že vládne služebnictvu, ale to je má v hrsti. Jsou tam nádherné kostýmy i vykreslená atmosféra.

Pa F.

Ahoj redakce, miluju filmy o Bridget Jones, je úžasná, je to ženská jako my, a proto se nám tak líbí, proto už jsem si ji pouštěla  několikrát a vždycky mi tekly slzy, ať smíchu nebo dojetí, a moc se mi líbila poslední věta na konci "dvojky". Dala nám taky naději na štěstí.o))))) Ale o Bridget už tu je psáno. A s příspěvkem MISAM naprosto souhlasím.o))
Se smíšenými pocity jsem zašla na Pánskou jízdu. Slyšela jsem hodně negativního. Ale opak byl pravdou, moc jsem se pobavila. Je sice přehnaný, aby chlap nenašel ve svém vlastním bytě otvírák na konzervy, nebo přišel do práce s ramínkem v saku, ale bylo to tak krásně dovedeno do extrému, že jsem se neudržela  a po dlouhý době se zase srdečně zasmála, pro mě to byl takový nádherný oddych. Bavila jsem se od začátku do konce a od té doby na něj nedám dopustit.o)) A brzo se na něj určitě znovu podívám. Když  jsem pak přemejšlela, kdy a od koho jsem ty negativa slyšela, došlo mi, že ti, co o tomhle filmu tak hanlivě mluvili, byli mužský.o))) I když... je fakt, že na moji oblíbenou klasiku S tebou mě baví svět jen tak něco nemá:o)))
 
Přeju všem krásný den (tohle vzpomínání mi taky zvedlo náladu.o)) Dobby


Pekne odpoledne,
vcera jsme si doma udelali filmovy vecer a pustili si dva v kinech "zmeskane" filmy. Napred thriller Purpurove reky II. - Andele apokalypsy s bajecnym Jeanem Reno v hlavni roli. Musim ale rict ze
Purpurove reky I. se mi líbily mnohem vic.
No a jako druhy jsme meli film Juraje Jakubiska POST COITUM, ten me probudil, svym zivym dejem a zajimavym "jakubiskovskym" videnim sveta. Bohuzel bylo nejak skrable DVD, takze nam uniklo asi 15 minut deje a nevime, jak se spolu dali dohromady ta potrhla panna kristina, ktera mela stale smulu na zenace (Lucie Vondrackova) a ten miloucky, laskou ke sve zene posedly Jarousek - manzel Mahuleny Bocanove, ktery nakonec zemrel. Pokud si na to nekdo vzpominate, tak mi to
prosim napiste :-)
Dik
Jana
PS: na film Roman pro zeny se moc tesim, podle ukazek to vypada zajimave.

Zdravím redakci,
já mám skvělé vzpomínky na vyloženou klasiku - Angeliku. Dodnes si vzpomínám, jak jsem hltala každé její slovo a gesto, tajně si všechno zkoušela ve svém pokojíčku, snila jsem o podobně bouřlivém a tajemném životě, jaký vedla ona. Hrála jsem si celé roky na Angeliku a toužila po svém princi alias de Peyracovi, strávila jsem celé "dny" v zajetí pirátů a čekala na svého osvoboditele.

Byly to úžasné roky, kdy jsem jako dítě vnímala pouze nezkrotnou lásku a šimravé nebezpečí, proto filmy o Angelice do dnešní doby patří mezi mé nejoblíbenější a já, stejně jako Helena Růžičková ve 'Slunci, senu a jahodách', prožívám její strastiplnou cestu za svých snem....:-)

S pozdravem
Zolinda

Díky, díky, díky... :)

O vítězce filmového příspěvku je již téměř rozhodnuto... Sledujte hlavní stranu...


 

Reklama