Blíží se Velikonoce a s nimi samozřejmě také nadílka velikonočního zajíčka pro nejmenší. Máme pro vás pár tipů na cukrovinky od Nestlé, které by v balíčku neměly chybět.

Dobrodružství v sáčku - JOJO Minimix

orionHravá sladká odměna pro vaše nejmenší, taková je novinka JOJO Minimix plná veselých pěnových želé s ovocnými příchutěmi. Objevte spolu se svými dětmi nepřeberné množství rozličných tvarů. Kdo jako první najde mořského koníka, žirafu nebo krokodýla? Malým princeznám se určitě zalíbí korunka a Popelčin střevíček, zatímco kluci budou mít radost ze sporťáku nebo mašinky. Prostě co malá sladkost, to jedno velké překvapení. JOJO Minimix je šikovná drobná koleda na velikonoční svátky, ale vhod přijde určitě i po nich.

Při výrobě bonbónů JOJO se používají jen přírodní barviva a rostlinné extrakty. S malým balením Minimix navíc budete mít přehled, kolik toho vaši malí mlsouni sní.

JOJO Minimix (30 g) - doporučená maloobchodní cena 6,90 Kč.

Veselí rošťáci - LENTILKY Beránek a Kuře

orionPřemýšlíte nad tou správnou odměnou pro koledníky? Vsaďte na jistotu a rošťáckou dvojku letošních Velikonoc. Jsou tady LENTILKY Beránek a Kuře! Duté figurky jsou vyrobené z té nejjemnější mléčné čokolády a v bříšku jim poskakují pestrobarevné LENTILKY. Veselý úsměv na tváři určitě zazáří v každém košíčku s výslužkou a rozveselí koledníky při zaslouženém velikonočním mlsání.

Dvě nové tváře čokoládových Velikonoc, LENTILKY Beránka a Kuře (22,5 g), najdete ve vybraných obchodech od jara 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 8,90 Kč.

Elegantní Velikonoce - MODRÉ Z NEBE Vejce

orionVychutnejte si velikonoční návštěvy tím nejlahodnějším způsobem! S elegantní bonboniérou MODRÉ Z NEBE Vejce darujete svým nejbližším výběrové bonbóny vyrobené s láskou a péčí z lahodných ingrediencí a čokolády ORION. Stačí odklopit nebesky modrý obal a vybídnout k mlsání. Sneste MODRÉ Z NEBE a vychutnejte si společně radost, kterou Vám jaro přináší.

ORION MODRÉ Z NEBE Vejce (142 g) - doporučená maloobchodní cena 79 Kč.

Reklama