Z vesmíru na Zem: Termoregulační materiál Outlast® prověřili kosmonauti pro NASA

Little angelS nevyváženým přehříváním a pocením dětí je konec. Jihočeské výrobní družstvo Dita Tábor, mimo jiné významný zaměstnavatel handicapovaných osob, se již více než deset let specializuje na dětské zboží značkyLittle Angel, u kterého zpracovává patentovaný termoregulační materiál Outlast®. Jedná se o unikátní sortiment s tepelným komfortem, který vyrovnává teplotu těla a zabraňuje pocení až o 40 %. V chladu dítě zahřívá, oteplí-li se, dokáže absorbovat přebytečné teplo, uložit ho a předejít pocení. V každé situaci přináší komfortní mikroklima bez teplotních výkyvů. Produkty s Outlastem jsou proto ideální volbou také pro děti trpící kožními problémy. Mezi významné prodejce značky Little Angel patří česká společnost Babypoint, která představuje čtyři vybrané produkty využitelné doma, v kočárku i autosedačce. 

 

 Více o technologii Outlast®

Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology™. Původně byla vyvinuta pro organizaci NASA, kde se materiál přidával do rukavic a obleků pro kosmonauty. Efektivita a bezpečnost tohoto vynikajícího termoregulačního materiálu jsou neustále prověřovány renomovanými značkami. V současnosti se k Outlastu® váže více než 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu. Nejvíce je tedy využíván v oděvním průmyslu, ale setkat se s ním lze také ve zdravotnictví nebo armádě.

Termoregulační podložka do sportovního kočárku

Little angelV chladných, ale i teplejších dnech zpříjemní pobyt v kočárku … Podložka Little Angel totiž staví na Visco pěně a termoregulačním materiálu Outlast®. Oba materiály byly vyvinuty v NASA, ten první pro zmírnění tlaku na těla astronautů, ten druhý kvůli tepelnému komfortu. Vrstva paměťové pěny se přizpůsobí tvaru a váze těla a po použití se vrátí do původního stavu. Dítě bude v kočárku zahříváno, v teplejších dnech naopak podložka absorbuje přebytečné teplo a předejde pocení. Spodní část tvoří prodyšné a zároveň nepropustné froté. Vybavena je gumou a šňůrkami pro uchycení i otvory pro 5bodový upínací systém. Je pratelná a nedeformuje se. Výrobce nabízí dvě barevné varianty – světlou s lesními zvířátky nebo šedou s hvězdičkami, rozměr 85 x 39 cm. Doporučovaná prodejní cena je 810,- Kč.

Video k podložce lze zhlédnout a odkazu ZDE.

Deka domů i na ven

S dvojitou dekou Little Angel se každé dítě vyspinká dorůžova. Univerzálně využitelná oboustranná deka disponuje tepelněizolačními vlastnostmi materiálu Outlast®, dítě zahřeje, ale nepřehřeje! Vyrobena je z příjemného flísu s funkční vrstvou Outlast® a lze ji vyprat v pračce (na 30°). V rozměru 70 x 100 cm můžete pořídit krémovou deku s motivem ptáčka nebo hnědavou a limetkově šedou alternativu z kolekce Ťapka. Doporučovaná prodejní cena je 740,- Kč.

Little angel

Teploučko v autě i v kočárku

Little angelTento autofusak české značky Little Angel je jiný než běžné fusaky. Zvenku vypadá jako svetr, uvnitř je příjemně bavlněný. V materiálovém složení najdete i skvělý termoregulační materiál Outlast®, který ho předurčuje v podstatě k celoročnímu využití. Dítěti zajistí komfortní podmínky, umí zahřát i absorbovat přebytečné teplo. Je vybaven otvory na popruhy, proto ho kromě autosedačky můžete použít také v kočárku. A další výhoda – nemusejí se zouvat botičky! Druky ve spodní části lze rozepnout a nožičky i s botami prostrčit ven. Rozepnout se dá dokonce celý (kombinace zipu a druků), čímž vznikne praktická deka. Rozměr v rozepnutém stavu je 90 x 90 cm, k výběru jsou 3 barevné kombinace. Doporučovaná prodejní cena je 1.470,- Kč.

Pohodové cestování i kempování

Little angel„Maminko, už tam budeme?!“ Delší cesty děti nemusejí vždy dobře zvládat. Pokud přemýšlíte, jak vaší ratolesti cestování co nejvíce zpříjemnit, máme pro vás tip na cestovní polštářek Little Angel. Do podkovy se hlavička pohodlně opře a ulehčí se i krční páteři. Použít se dá i při hraní, trénování motoriky dětí, nebo jako provizorní polštářek třeba do stanu. Výrobce i u tohoto produktu využil termoregulačních vlastností materiálu Outlast®. Polštářek má slabší stranu do teplejších dnů a silnější stranu do chladných dnů. Jelikož složení s Outlastem zamezuje vzniku pocení (až o 40 %), je polštářek ideální i pro osoby s kožními problémy. Vnitřní náplň tvoří polystyrenové mikrokuličky. Vyrábějí se 3 odstíny, doporučovaná prodejní cena je 310,- Kč.

Více informací najdete na stránkách www.little-angel.info a www.babypoint.eu.

Reklama