Mezinárodní den žen je tu za pár dní a stává se tedy ideální příležitostí, jak věnovat pozornost ženám, na kterých nám záleží. Pojďme si společně projít možnosti, které najdete v našem speciálním dámském výběru. Přinášíme Vám spoustu inspirace na krásné dárky od české značky Manufaktura pro všechny maminky, sestry, dcery i kamarádky. Milé ženy, udělejte radost ženám….

Naše tipy:

Pro maminku jedině královnu květin

Kvalitní a šetrná péče o ruce s růží a mandlovým olejem

621373615320aobrazek.png

Kdo jiný si zaslouží šetrnou královskou péči? Pro ruce jako v bavlnce je tu krásný romantický balíček s růží! Obsahuje rostlinné mýdlo a krém na ruce s výtažkem z růže, díky čemuž má tato voňavá hydratační péče o ruce dokonce i omlazující účinky.

Něžná péče pro sestru

Exkluzivní pleťový olejový elixír Sedmikráska

6213736f11a0eobrazek.png

Dlouhodobý bestseller od české značky Manufaktura, který napomáhá regenerovat pleť, vydatně hydratuje a dokonale vyživí. Je plný ingrediencí přírodního původu a jako stvořený na citlivou pleť. Navíc jeho bezalergenní vůně je

Od srdce pro dceru…

Ohromte překrásnou vůní  toaletní vody LOUKA! Půvabný design flakónku a první přivonění = láska na první pohled. Darujte HIT mezi vůněmi, který voní jako čistá svěží jarní louka.

md.jpg

Nezapomeňte i na svou kamarádku…

… a dopřejte ji tu nejlepší péči z přírody s dokonalým balíčkem LOUKA. Krém na ruce a balzám na rty jsou „must have“ do každé kabelky, je to tak? Tento překrásný balíček plný přírody, dokonalé péče a něžné vůně zaručeně potěší.

md2.jpg

Další krásné balíčky nebo malé pozornosti naleznete na www.manufaktura.cz.

Přejeme krásné dny ve společnosti těch nejlepších žen!
621373b123f46obrazek.png

Reklama