Odolný kompaktní fotoaparát Nikon COOLPIX W300

 
Ponořte se s fotoaparátem COOLPIX W300 a budete moci snadno pořizovat snímky a videosekvence v hloubce až 30 m. Dobré výsledky zaručuje rovněž na zemi, kde tento prachotěsný kompakt umožňuje fotografovat při teplotě až -10 °C. A nárazuvzdorné tělo přístroje odolává pádům z výšky až 2,4 m. Světelný širokoúhlý objektiv NIKKOR se zoomem a obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů poskytují vynikající snímky nezapomenutelných okamžiků – i za nízké hladiny osvětlení. Vysoce citlivý obrazový snímač CMOS s technologií přímého osvětlení fotodiod poskytuje v kombinaci s objektivem s vysokou světelností f/2,8 svobodu pro fotografování pod vodou nebo za nízké hladiny osvětlení. 5násobný optický zoom nabízí všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24–120 mm (ekvivalent u kinofilmu). 10násobný Dynamic Fine Zoom. Režim makro umožňuje pořizovat extrémní makrosnímky drobných divů nad i pod vodou.

Cena: 11490 Kč vč. DPH

www.nikon.cz
 
Jednooká digitální zrcadlovka Nikon D5600

 
Fotoaparát D5600 vybavený velkým obrazovým snímačem formátu DX s 24,2 milionu pixelů je schopen ostře zachycovat jemné struktury a produkovat snímky s perfektně brilantními detaily. Díky výklopnému displeji je fotografování z různých úhlů hračkou. Rozsah citlivostí ISO 100–25 600 a zvýšená citlivost ISO 6 400 v režimu Noční krajina zaručují snadné zvládnutí motivů za nízké hladiny osvětlení a v obtížných světelných situacích. Systém zpracování obrazu EXPEED 4 dosahuje kvalitní redukce šumu i při použití vysokých citlivostí ISO. A s širokou nabídkou výměnných objektivů NIKKOR jsou snímky s působivě rozmazaným pozadím a bohatou tonalitou hračkou.
Připojte se a inspirujte sdílením svých snímků v kvalitě digitální jednooké zrcadlovky. Převratná funkce Nikon SnapBridge využívá technologii Bluetooth low energy s nízkým příkonem pro trvalé spojení fotoaparátu D5600 a mobilu nebo tabletu.

Cena v setu tělo + objektiv 18-55 mm: 22490 Kč vč. DPH

www.nikon.cz
 
Jednooká digitální zrcadlovka Nikon D3400

  
Nyní je ten správný čas. Pořizujte brilantní snímky a ihned je sdílejte s pomocí fotoaparátu D3400. S fotoaparátem D3400 je fotografování a sdílení snímků v kvalitě digitálních jednookých zrcadlovek hračkou. Funkce Nikon SnapBridge udržujte spojení mezi fotoaparátem a chytrým zařízením prostřednictvím technologie Bluetooth, takže máte snímky plně synchronizovány již během fotografování. Stačí jen uchopit telefon a snímky jsou zde, připravené na sdílení: bez starostí, bez čekání. A nejde o ledajaké snímky. Velký obrazový snímač formátu DX s 24,2 milionu pixelů poskytuje vynikající výsledky za nízké hladiny osvětlení a společně s objektivem NIKKOR dosahuje tvůrčím způsobem rozmazaného pozadí. K dispozici je Režim průvodce, který pomáhá s rozvíjením fotografických zkušeností, zatímco baterie s vysokou kapacitou zaručuje, že je fotoaparát D3400 vždy připraven k plnému provozu.

Cena v setu tělo + objektiv 18-55 mm: 13990 Kč vč. DPH

www.nikon.cz
 
Dárkový poukaz na kurz v Nikon škole

  
Udělejte radost svým blízkým a překvapte je dárkovým poukazem na workshop Nikon školy. Na výběr máte široké portfolio základních i pokročilejších tematických kurzů – od základů práce se zrcadlovkou, přes portrét či makro až po expedice do zahraničí.
Nikon škola není jenom teorie od odborníků z Nikonu, jsou to i zážitky z praktického fotografování na zajímavých místech, přátelská atmosféra a garance skvěle zorganizované akce. Zajištěn je individuální přístup, bezplatné zapůjčení techniky, lektoři jsou odborníci na Nikon a profesionální fotografové.

Dárkový poukaz lze zakoupit online na konkrétní termín vybraného kurzu nebo na na hodnotu 1 490 Kč vč. DPH, 2 990 Kč vč. DPH nebo 3 990 Kč vč. DPH.

www.nikonskola.cz

Reklama