5cfa2e0d8f1abobrazek.png
Blíží se poslední zvonění tohoto školního roku, dlouho očekávané letní prázdniny a čas pro poděkování milým paním učitelkám a pánům učitelům za jejich celoroční práci a trpělivost. Zkuste to letos jinak než s klasickou kyticí a darujte voňavý dárek plný květin v podobě originálních balíčků s kosmetikou. Inspirujte se balíčky z nové limitované edice od české poctivé značky Manufaktura Rebarbora a divoká třešeň, oblíbené Sedmikrásky nebo pečující Růže. Pro pány učitele jsou připraveny balíčky báječné pánské kosmetiky s motivy letadla, které zaručeně potěší milovníky letadel i cestování.

Vámi vybrané produkty a balíčky Vám v obchodech Manufaktura rádi doladí k dokonalosti pomocí originálních visaček s osobním věnováním „Děkuji, paní učitelko“ nebo „Děkuji, pane učiteli“. V e-shopu Manufaktura se pak můžete inspirovat již hotovými balíčky a vybírat z jejich široké nabídky.

Oblíbená paní učitelka si zaslouží dávku odpočinku, regenerace a péče v podobě balíčku voňavé kosmetiky, která jí ještě více zpříjemní zasloužené volno a letní prázdninovou pohodu.

Naše tipy na voňavé dárky:

  • Praktický rebarborový balíček pro paní učitelku, cena: 273 Kč

5cfa2e365708aobrazek.png
Kombinace produktů, které nesmí chybět v kabelce žádné ženy, jsou záruka úspěchu. Roztomilý balíček z limitované edice Rebarbora a divoká třešeň opatřený visačkou „Děkuji, paní učitelko“ potěší i tu Vaši. Touto milou pozorností jí poděkujete za její celoroční práci. Krém na ruce s jiskřivou vůní rebarbory a divoké třešně se dokonale postará o hydrataci, regeneraci a zvláčnění pokožky na rukou. Jemný balzám na rty s vysokým obsahem přírodních látek intenzivně pečuje o rty a báječně je provoní.

  • Něžný balíček pro paní učitelku, cena: 305 Kč
    5cfa2e53c9609obrazek.png


Něžný balíč
ek plný sedmikrásek se stane krásným dárkem, který Vaši paní učitelku potěší. Jemné pečující mýdlo s výživným mandlovým olejem a zklidňujícím výtažkem ze sedmikrásek s půvabnou bezalergenní vůní zanechá ruce opečované a provoněné. Hydratační a revitalizující krém na ruce je zbaví pocitu pnutí a vysušení a báječně je hýčká. S dárkovou visačkou „Děkuji, paní učitelko“ bude dárek kompletní a zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.
5cfa2e8cf33b8obrazek.png

Reklama