Hot Wheels City garáž se smyčkou

S touto obří garáží od Hot Wheels si vyhrají snad všichni kluci i někteří tatínci. Své řidičské dovednosti si otestují na obrovské dvouproudé smyčce. Na vrchol garáže je vyveze výtah, a jakmile jízdou zdolají všechny patra, zakončí svou jízdu famózním skokem! V garáži se skrývá i hrozivý predátor v podobě velkého žraloka, tak dejte pozor, ať se svým sporťákem neskončíte v jeho čelistech!

Do této garáže se vejde až 90 autíček. Na všech patrech najdete spoustu parkovacích míst a v přízemí je k dispozici pumpa na dotankování paliva. Tak Vzhůru na další závod!

Happy People RC VaporaceR Amphibious

Auto na dálkové ovládání je snem snad každého malého závodníka. VaporaceR Amphibious je navíc obojživelník, takže jezdí po souši, ale poradí si i ve vodě nebo sněhu! Jeho dva motory vám umožní mrštně kličkovat na lesní cestě a nemusíte se bát vjet i do rybníka. Na jedno nabití vydrží až 30 minut a díky rychlému dobití baterie je za hodinu připraven znovu do akce.

Majorette Garáž Super City s autíčky a vlakem

Tahle obří garáž o šířce 130 cm nabídne snad všechny možnosti zábavy s angličáky. Na sedmi herních plochách můžete dle libosti parkovat, opravovat v autoservisu nebo tankovat na čerpací stanici. Ale tím to zdaleka nekončí! Pokud vás na chvíli omrzí auta, najdete zde stanoviště hasičů, policejní stanici s tajným úkrytem, přistávací heliport a dokonce vlak. Srdcem celé stanice je motorizovaný spirálový výtah, který současně nese až devět kovových autíček.

Součástí celého garážového komplexu je 6 kovových autíček, vlak poháněný na baterie, automatické výhybky, tunel s funkcí havárie a 2 motorizované výtahy.

MAC TOYS Trubková super dráha

S originální trubkovou dráhou se nemusíte omezovat do šířky ani do výšky! Sestavíte si ji do tvaru, který vás napadne, a hotovou dráhu si můžete zavěsit klidně i na palandu. Autíčka jezdí neuvěřitelnou rychlostí v uzavřených trubkách, takže nehrozí, že by během zběsilé jízdy vyletěly z dráhy. Závodění v trubicích si užijete i ve tmě. Vložte před auto světelnou kouli, za kterou auto bude jezdit a když se ho dotkne, koule se rozsvítí. Podívejte se na video, kde celou jízdu uvidíte.

Obě autíčka se nabíjí přes USB kabel, k dispozici máte 10 zatáček, 2 trubky se vstupem pro auta, 16 spojek a 2 kontrolní trubky.

Více na POMPO.CZ

Reklama