Bezzrcadlovka pro rodinné snímky


Canon EOS M200 umí videa v rozlišení 4K. Je ideálním pomocníkem při cestování, v batohu zabere málo místa, váží pouhých 299 gramů. Snadno s ním provedete úpravu fotografií díky různým efektům. Díky aplikaci Canon Camera Connect umožňuje stahování a sdílení fotografií na sociální sítě. Bezzrcadlovka je díky dálkové spoušti vhodná pro rodinné fotografie nebo autoportréty s volnýma rukama.

 Mlýnek na kávu

Víme, že spousta dědečků pije tureckou kávu. Namletá káva není tak intenzivní a určitě by ocenili mlýnek, se kterým by si mohli kávu sami namlít. Káva totiž nejlépe rozvine své aroma, když je čerstvě pomletá. S mlýnkem na kávu Tchibo je to kdykoliv možné i doma. Odolné keramické mlecí zařízení umožňuje nastavení různých stupňů mletí a díky tomu nabízí intenzivní požitek z kávy podle vlastního přání.

Tradiční kosmetika

Když už kosmetiku pro dědečka, tak tu tradiční. Spousta z nich používá vůni Diplomat. Dárková sada obsahuje Astrid Diplomat Forever toaletní vodu pro muže 100 ml a Astrid Diplomat Forever deodorant sprej pro muže 150 ml. Vůně exotických dřev a koření spolu dodá příjemnou svěžest.

Bezdrátová sluchátka

Poslouchá rád dědeček hudbu, ale babičku to ruší? Kupte mu bezdrátová sluchátka. Jsou nejenom krásná pro své moderní provedení v minimalistickém stylu, ale také vyladěná po zvukové stránce. Technologie MaxxBass, kterou dostala sluchátka Niceboy HIVE podsie do výbavy, stojí za reprodukcí zvuku v co nejmenší ztrátovosti. Reprodukovaná hudba tak zní jako v nahrávacím studiu.

Houbařský set

Je váš dědeček vášnivý houbař? Určitě mu udělá radost houbařský set. Najde v něm skládací košík z prodyšného materiálu, speciální zahnutý nůž přímo na úpravu hub v lese, který je opatřen štětečkem pro důkladné očištění a houbařský klobouk, který ochrání před sluncem a hmyzem.

Hrablo na sníh

Pokud bydlí dědeček v rodinném domku, jistě ocení pořádné hrablo na sníh a led. Fiskars SnowXpert Roller má zesílenou polypropylenovou pracovní část, která je ideální pro čištění tenčích vrstev sněhu. Vlhký sníh se na čepeli snadno roluje. Sníh lze odklízet do úhledných hromad bez použití dalšího nářadí. Hrablo je vhodné pro úklid menších ploch či prohrnování cest. 

Chilli klíčenka

Pro dědečky, kteří mají rádi ostrá jídla, je na trhu nerezová chilli klíčenka. Do té stačí vložit náplně a kdykoliv bude potřeba klíčenku může dědeček vytáhnout v restauraci a jídlo si vylepšit podle svého. Sada pro chilli fajnšmekry obsahuje nerezovou klíčenku Keygoes: Chilli a tři prázdné náplně. Ty může dědeček naplnit chilli různých pálivostí.

Model automobilu

Měl váš dědeček kdysi automobil, o kterém často mluví? Kupte mu propracovaný model jeho oblíbeného vozu. Určitě v něm vyvoláte pocit nostalgie, který je k nezaplacení. Model auta Škoda 120L (1984) v měřítku 1:43 je vyrobený českým výrobcem modelů Abrex. Barva modelu uváděna výrobcem je zelená topolová. Model autíčka je vyrobený z kovu a plastu. Autíčko je dodáváno v plastové průhledné dárkové krabičce a je vhodné jako dárek pro milovníka nebo majitele automobilu značky Škoda. Koupíte ho v hračkárství Pompo.

O mlýnek Tchibo a sadu Diplomat si mohou registrované čtenářky s kompletně vyplněnými osobními údaji napsat. Stačí, když nám do komentářů napíšete, jaký dárek by se hodil pro vašeho dědečka. Dvěma z vás dáme o vědět do komentářů a dárek pošleme.

Čtěte také:

Reklama