Balíčky s čokoládovými pralinkami patří mezi nejoblíbenější a to nejen na Vánoce. Dárky s kvalitní čokoládou rádi dostáváme, ale také je rádi věnujeme svým blízkým, protože tyto dárky nikdy nezklamou. Jaké tipy na dárky vám chceme doporučit?

cas.jpg

V oblasti pralinek a dalších čokoládových potěšení je značka Carla zárukou kvality.

České Vánoce - Josef Lada je balení čokoládových jazýčků, které ocení jak malí, tak dospělí. Jsou ze smetanově mléčné čokolády a určitě vás potěší.

619229b0ce6e1obrazek.png
Více najdete na Carlachocolate.com

Cherry višně v čokoládě potěší všechny, kdo si potrpí na spojení křupavé hořké čokolády, jemného likéru a šťavnatých višní.

619229cd5b65aobrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Laguna Veselé Vánoce, skvělé čokoládové bonbony
Formované bonbony ve tvaru mořských plodů s lískooříškovou náplní (55 %) v mléčné (30 %) a bílé (15 %) čokoládě potěší vaše chutě a jsou sázkou na jistotu, patří mezi nejoblíbenější produkty Carla. Carla Laguna jsou čokoládové mořské plody, jejichž výroba má ve Dvoře Králové dlouhou tradici. Mají také svou stálou skupinu zákazníků - recepturu jejich oblíbené čokolády připravované pomocí modernizovaných výrobních procesů Carla nyní obohatila o ještě kvalitnější surovinový základ. Vyzkoušejte ryze českou čokoládovou radost.

619229f35014cobrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Veselé Vánoce - krabička neapolitánek mléčná
Smyslné sametově mléčné tóny čokolády, to je 18 neapolitánek z mléčné čokolády v krásném balení. Super tip na dárek.

61922a1ef0716obrazek.pngVíce najdete na Carlachocolate.com

Čokoládové jazýčky Šťastné a veselé Vánoce
Krásné balení čokoládových jazýčků z té nejjemnější čokolády potěší každého. Vydaření design obalu navodí vánoční atmosféru, je to krásný tip na dárek!

61922a40079d4obrazek.png
Více najdete na Carlachocolate.com
61922a589c37aobrazek.png

Reklama