Na dveře klepe Mikuláš, oblíbený svátek malých i dospělých. Určitě jste si všimli, že na trh opět přišla limitovaná edice tří nejoblíbenějších příchutí Fidorky v mikulášském designu. Na obalu mléčné Fidorky s kokosem najdete Mikuláše, na obalu hořké Fidorky s oříškovou náplní zase čerta a žlutý obal bílé Fidorky s čokoládovou náplní zdobí anděl.
5bfe6ca26bb95obrazek.png

Nezapomeňte, že tyto Fidorky právě nyní můžete vyhrát v naší soutěži Pojďte s námi vyhrát jeden z deseti balíčků, ve kterém najdete 18 ks Fidorek (3 ks od každé z aktuálních příchutí na trhu) a hezkou klíčenku. Soutěž najdete na této stránce

Jaké jsou naše další tipy?

Adventní kalendář Mixit s oblíbenými müsli
Adventní kalendář je celý mixitkový, v každém okénku vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka a celkem jich ochutnáte 10 druhů. Všechny jsou za studena lisované (nepečené), slazené jen a jen ovocem a plné oříšků, ovoce a některé i proteinu.
5bfe6bcf7f109obrazek.png
Doporučená cena: 729 Kč, složení: 24 Mixitek (10 různých druhů)

Sladká odměna
Čokoládové figurky k Vánocům zkrátka patří. S malými figurkami zdobíme stromeček a ty velké nám naděluje svatý Mikuláš. Potěšte v adventním čase sebe i své blízké figurkami Milka z té nejjemnější čokolády a alpského mléka. Pohádkový design Santy nebo sněhuláka zpříjemní chladné zimní večery.
Santa k dostání v 100 g balení. Cena 59,90 Kč.
Sněhulák k dostání v 50 g balení. Cena 29,90 Kč. 
5bfe6becc1394obrazek.png
Pořádně bláznivé ponožky, které pobaví malé i dospělé a zahřejí nejen u srdce. Nám se líbí vtipné od Albi
Nevíte jak obdarovat Vašeho tatínka, dědečka, bratra, kamaráda či svého nejdražšího? Právě pro takové situace jsme připravili Vtipné ponožky z kolekce Humorné oblečení.
Kvalitní bavlněné ponožky s originálními motivy od oblíbené tématiky piva, přes milovníky sexu až po významné ročníky.
Vtipnými ponožkami potěšíte každého. Drobný, humorný i praktický dárek se hodí ke každé příležitosti.

ponozky.jpg
A co takhle tradiční brambory a uhlí?

 

Reklama