Kdo nestihl na Vánoce obdarovat svou drahou polovičku vysněným dárkem, má na Valentýna tu nejlepší příležitost situaci napravit. Inspirací mohou být novinky Samsung Galaxy A3 a A5 z edice 2017, powerbanka Samsung Kettle a krokoměr Samsung Charm, které si ženské srdce jistě zamiluje.

Samsung

Samsung Galaxy A3 a A5 (2017) si zakládají na skvělé optice a elegantním designu z kovu a skla. Galaxy A5 nabízí oba fotoaparáty s rozlišením 16 Mpix, menší varianta A3 nabízí přední 8 Mpix fotoaparát a zadním fotoaparátem s rozlišením 13 Mpix. Jednoduché ovládání fotoaparátu umožňuje rychlé přepínání mezi tematickými režimy a okamžité používání filtrů pro přidání dalších efektů. K dispozici jsou také speciální režimy, například „Food mode“, který ocení zejména milovnice dobrého jídla – filtr totiž optimalizuje barevné podání a kontrast tak, aby pokrmy nejen skvěle chutnaly, ale i vypadaly na fotkách.

Paměť je možné rozšířit až o 265 GB prostřednictvím microSD karty. Vylepšení se dočkala také baterie, která teď vydrží mnohem déle a u modelu A5 podporuje rychlé nabíjení. Obě varianty v sobě mají osmijádrový procesor, podporují NFC a jsou odolné vůči vodě a prachu. Kromě růžové barvy jsou v nabídce ještě varianty zlatá, modrá a černá. Model A5 pořídíte za doporučenou maloobchodní cenu 11 999 Kč, A3 za 8 999 Kč.

SamsungPokud hledáte něco levnějšího, jako tip mohou posloužit pawerbanka Samsung Kettle nebo jednoduchý, ale přesto elegantní krokoměr Samsung Charm.

Powerbanka Samsung Kettle v pastelové růžové barvě má kapacitu baterie 5 100 mAh a různé typy USB připojení. Součástí je světelný LED proužek pro Samsungzjištění stavu baterie, kabel ve tvaru stojanu pro umístění telefonu a praktický řemínek pro pohodlné držení. Cena 599 Kč.

Náramek Samsung Charm monitoruje počet kroků, kalorie a ušlou vzdálenost. Pomocí LED barev dává upozornění na příchozí hovory, zmeškané hovory, zprávy, SNS Apps, aplikace Fitness & Wellness. Je kompatibilní s OS Android 4.4 a vyšší. Cena 999 Kč.

Více informací najdete na www.samsung.cz nebo www.obchod-samsung.cz.