Letošní březen bude plný událostí a akcí, které uspokojí vkus a chutě každého cestovatele. „Hity“ od easyJetu vám nabízejí přehled toho podstatného, co se v březnu bude dít ve Velké Británii a na dalších místech Evropy, kam vás rychle a levně dopraví easyJet.

 

Basilej – Město kultury

easyJet od 10. března létá z Prahy i do Basileje. Toto romantické staré město rozléhající se mezi hranicemi Německa, Francie a Švýcarska nabízí více než 30 muzeí na ploše 37 kilometrů čtverečných.

Na letiště Basilej Mylhúzy létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenek již od 1 300 Kč (včetně poplatků).

 

Londýn  - Den Svatého Patrika (12. 3.)

Prohledejte skříň, zabalte si co nejvíce zeleného oblečení a vyražte na den Sv. Patrika do Londýna. Zatančete si v irských rytmech na Trafalgar Square a Leicester Square a ochutnejte tradiční irské speciality na Covent Garden.  Fenomenální průvod začíná v 11 hodin v Hyde Park Conner.

Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenek již od 2 257 Kč (včetně poplatků).

 

Londýn – Svátek Matek

Pokud chcete letos maminku opravdu překvapit, pozvěte ji na anglický svátek matek. Ten v anglickém kalendáři vychází na 25. března. Kromě mnoha jiných akcí a nákupů si můžete zajít na dva koncerty v kostele St. Martin-in-the-Fields na Trafalgar Square, v 16:30 a dále pak v 19:30. V repertoáru naleznete Mozartovo Divertimento v F, Brahmovu Ukolébavku, nebo Vivaldiho Čtyři období.

Na letiště Londýn Gatwick a Londýn Stansted létají přímé linky z Prahy. Ceny zpáteční letenek již od 2 257 Kč (včetně poplatků).

 

Birmingham, Velká Británie – Crufts

Světla, fotoaparáty a spousta napětí naplní pět hal birminghamského výstaviště, kde se uskuteční již 103. ročník vyhlášené mezinárodní psí soutěže Crufts. Hrdí chovatelé ze všech koutů světa tu před respektovanou mezinárodní porotou představí svou psí chloubu.

Na letiště Nottingham East Midlands létají přímé linky z  Prahy. Ceny zpátečních letenek již od 2 457 Kč (včetně poplatků).

 

Dortmund, Německo – Mezinárodní jezdecký turnaj

Špičkoví němečtí i mezinárodní jezdci drezury a parkuru si dali dostaveníčko v dortmundské Westalenhallen, aby se zúčastnili jedné z nejvýznamnějších evropských jezdeckých akcí. Přijďte je podpořit.

Do Dortmundu létají přímé linky z  Prahy. Ceny zpátečních letenek již od 1 500 Kč (včetně poplatků).

 

Letenky je možné si rezervovat online na www.easyJet.com

 

Reklama