Kosmetiky není nikdy dost, že? Pokud souhlasíte, pak si nenechte ujít kosmetické tipy, které bych vám jako kosmetická redaktorka ráda doporučila. Vše jsem ozkoušela na vlastní kůži, tudíž vás nečekají jen prázdná slova, a navíc bych nedoporučovala něco, co by mně samotné nevyhovovalo. Pojďte se tedy podívat na sedmičku mých vyvolených pro tento měsíc.

sd

Koupelové balistiky, Lush, cca od 100 Kč/ks

Sice jsem ten typ, který se raději sprchuje, ale přiznejme si, není nad horkou voňavou koupel, která dokonale tělo zrelaxuje. K tomu, aby koupel byla přímo božská, vám mohu doporučit balistiky od Lush. Na jejich produktech oceňuji to, že nejenže mají originální tvary, úžasné vůně a dokážou navodit jedinečnou atmosféru, navíc nejsou testovány na zvířatech a jsou ručně vyráběny. Takže jsou tu pro všechny, kteří si chtějí do sytosti užít svůj koupelnový rituál, chtějí hýčkat své tělo a povzbudit smysly na maximum. Nabídka Lush je široká a své si zde najde opravdu každý. Rozhodně nebudete litovat, věřte mi!

sd

Intenzívní a zklidňující péče pro oční okolí Toleriane Ultra, La Roche-Posay, 479 Kč

O svou pleť se snažím pečovat, jak to jen jde, protože právě ona bývá vystavena všem negativním vlivům a je takovým deníčkem našeho života. Ráda se směji a nechci, abych měla nehezké hluboké vrásky. Ano, sice existují různé estetické zákroky, ale těch já se bojím, navíc proč vyhazovat peníze, když tomu můžu předcházet? Proto jsem si jako svůj tip vybrala péči o oční okolí od společnosti La Roche-Posay. Výživná a zároveň jemná textura dodává pleti okamžitou hydrataci, redukuje vrásky a je vhodná i pro alergiky, což jistě ocení nejedna žena. Mám ji sice poprvé, ale vím, že se k ní budu rozhodně vracet.

sd

Deodoranty BOROTALCO, od 109 Kč

A je to tady! Nevíte co? Já vám to povím, přece období, kdy teploty stoupají vzhůru a s nimi stoupá i intenzita zápachu, kdy se lidé potí a nám je to více než nepříjemné. Chápu, že někdo může mít problém, ale existují i tací, kteří používání deodorantů podceňují! Já jsem pravý opak, snažím se tomu předcházet, jak jen to jde. Pořídila jsem si výbavičku, která mne a mé okolí ušetří od toho nepříjemného, otravného zápachu. Navíc vím, že vsázím na vyzkoušenou kvalitu. Tyto deodoranty vydrží i sebevětší zátěž během cvičení, kdy odcházím sice zničená, ale hezky voňavá, a to já zbožňuju.

sa

Maska na rty, Mary Kay, 380 Kč

Na svých rtech si zakládám. Hodně si je líčím výraznými barvami a vím, že nehezké, šupinaté, rozpraskané rty nejsou nic hezkého, a i ta sebelepší rtěnka na nich nevypadá dobře. Proto si jednou, někdy i dvakrát do týdne, vždy před spaním, dopřeji tuto zázračnou masku na rty, která zbaví mé rty odumřelých buněk, a tím se rty stávají hebkými. Pak už jen nanesu balzám a vím, že se probudím se rtíky, které budou volat: „Polib mně!“ :) Takže dámy, chcete-li mít rty k zulíbání, už víte, co používat. :-)

sd

Rtěnka SIGNATURE COLOR, ARTISTRY, 625 Kč

Jak už jsem zmínila výše, o své rty pečuji, jak to jen jde. Vždy, když si pořizuji nějakou rtěnku, chci, aby moje rty měly i dostatečnou péči, a tu rtěnka od ARTISTRY obsahuje. Díky optimálnímu množství luxusních pigmentů a intenzivním hydratačním schopnostem nabízí barvu, lesk a péči v dokonalé rovnováze. Moc se mi líbí jemně růžový odstín, který se dá nosit jak přes den, tak i k výrazně nalíčeným očím na nějaký ten večírek.

sd

Pleťová maska Thirst Quenching Mask, Marionnaud, 349 Kč

Minulý týden jste se mohly přečíst a podívat se na redakční testování pleťových masek. Já jsem psala, že na maskách celkem „ujíždím“, proto když se mi do rukou dostala tato novinka, nečekala jsem a ihned ji vyzkoušela. Musím říct, že na mě udělala dobrý dojem. Aplikace je příjemná, stejně jako vůně. Stačí aplikovat v silnější vrstvě, nechat pracovat cca 10 minut a poté setřít přebytečné množství, které se nevpilo do pokožky. Po její aplikaci jsem měla pocit, že moje pokožka je hydratovaná, jakoby vyplněná a zvláštně prozářená. Navíc na dotyk pokožka byla nádherně hebká a vláčná. Co víc si přát?

df

Zkrášlující čisticí micelární olej, Vichy, 399 Kč

Už o pár řádků výše jste se mohly dočíst, že o svou pleť se snažím velmi důkladně dbát. Co by to bylo za péči, kdybychom nepoužívaly kvalitní čisticí přípravky? Vždyť správně vyčištěná pleť je základem, proto vám doporučuji tento olej. Jeho olejová textura se při kontaktu s vodou přeměňuje na fluidní mléko a zanechává pleť dokonale čistou a nemastnou. Aplikace je velmi příjemná a musím říct, že na jeden zátah zvládne pleť zbavit všech nečistot a především make-upu, kdy mi snad poprvé nezůstávaly na obličeje nehezké šmouhy od špatně odlíčené řasenky. Mě tedy tento odličovač nadchl, tudíž doufám a věřím, že i vy byste s ním mohly být spokojené.

Čtěte také:

Reklama