I když počasí spíš svádí k tomu, aby se člověk někam schoulil k topení a se svařákem v ruce vyhlížel jaro, přinášíme vám pár tipů, které vás také zahřejí. Pokud nepatříte mezi vyznavačky bílé stopy a sjezdování, lze leden a únor rozpohybovat i bez promrzlých prstů a mokrých bot. Pojďte s námi do tělocvičny!

Hned v neděli 2. února 2014 si můžete zatrsat na muzikálové melodie s charismatickým lektorem Vojtou Lackem v Ondřejově u Prahy.

Akce Exluzive Movie Dance s Vojtou Lackem nabídne tanec ve stylu Zumba fitness na písníčky ze známých muzikálů Mamma Mia, Hříšný tanec a Pomáda.

  • Půlhodinové posilování pak bude opravdu intenzivní a velmi účinné a dle slov Vojty vše zvládnou i úplní začátečníci.

Více na stránkách organizátora

Ilustrační foto: mezinárodní kongres Aerobicmania.cz

Příští sobotu (8. 2.) v Brně pak můžete zažít tradiční Aerobicmanii. Carlos Ramirez (SPA), Katia Vasilenko (RUS), Milan Ondruš (SKK), Kika Růžičková (SKK), Lenka Velínská, Lukáš Kolek, Roman Ondrášek a mnoho dalších vám rozproudí krev a vlije nový cvičební elán do žil.

  • Tato akce není pro začátečníky, ale na své si přijdou ženy, které jsou ze svých pravidelných cvičebních akcí už poněkud znuděné.

Informace zde

A to už jsme v půlce února, kdy si v neděli 16. 2. můžete užít v sokolovně v Horoměřicích svátek sv. Valentýna tak trochu jinak.

  • Valentýnská Zumba s posilováním nabízí prima cvičení s Kristýnou a Jirkou. A přijít může prý opravdu kdokoliv - i úplný začátečník!

Lekce bude doplněna o posilování s náčiním (TRX, kettlebelly, expandery, apod.) a pozor - je připraveno speciální vstupné pro páry: ŽENA + MUŽ = ZDARMA!

Informace zde

Přejeme vám pěkné dny a napište, jak a kde sportujete vy!

Autorka článku provozuje specializovaný server www.aerobic.cz s databází instruktorů všech stylů v celé ČR.

Přečtěte si také:

Reklama