misa.jpg

Upřednostněte online prodej a ne kamennou prodejnu
Pokud máte svůj oblíbený produkt, určitě víte, kde jej dostanete za super cenu. Několik kamenných prodejen přešlo v poslední době i na stále více modernější online prodej. Cena v online shopu se může lišit od ceny v kamenné prodejně také o více než sto korun. Trikem je osobní vyzvednutí online objednávky přímo v prodejně. Při tomto způsobu neplatíte ani poštovné či balné, případně poplatky za dopravu kurýrem.

Vyplatí se podívat i po nových prodejcích osvědčených produktů, které máte rády. Každým dnem na internetu přibývají noví prodejci nejen z České republiky, ale také ze zahraničí a nabídka reflektuje poptávku. Každá z nás chce být přece krásná a neodolatelná. 

Slevové kódy vám ušetří nemalou sumu 
Své fanoušky si nacházejí také více a více populární slevové kódy. Díky jim dokážete ušetřit nemalou sumu při nákupu kosmetiky. Vše, co potřebujete, je slevový kód - kombinace písmen nebo číslic, stanovená prodejcem, po zadání které se vam odpočítá percentuální sleva nebo fixní částka přímo z konečné sumy. Podle promocodius.com (online stránka se slevovými kódy téměř na všechno) si právě tyto slevové kódy nacházejí stále více fanoušků i v roce 2021. Nedejte se zavádět prvními výsledky ve vyhledávači, obvykle představují sponzorované odkazy a reklamy. Vypadají lákavě, ale určitě nejsou nejlevnější.

Porovnávejte ceny na specializovaných stránkách
V online prostoru na nás číhá nespočetně stránek, které sesbírají všechny slevy za vás a poskytnou vám dokonalý přehled, kde ušetříte nejvíce. Například jeden z výsledků online porovnávače cen bude také vysoká sleva na Elnino - díky ní si zakoupíte i ty nejtrendovější parfémy za ty nejlepší ceny. Určitě se soustřeďte na prodejce a online obchody, které dobře znáte a máte s nimi jen pozitivní zkušenosti z minulosti. Doporučujeme vám vyzkoušet také různé hodnotící programy či stránky s recenzemi, zkuste vyhledat logo „Ověřený obchodník“ nebo „Spokojenost zákazníků zaručena“.

Ne vždy je ale nejnižší cena i ta nejvýhodnější
Připadá vám to jako nereálné? Není tomu vždy tak. Buďte obezřetné zejména v případě, že si vybíráte platbu na dobírku. Mnozí prodejci účtují poplatek za dobírku a manipulační poplatek, který vám může zvednout cenu kosmetické vychytávky až o 200 korun. Určitě si proto před koupí porovnejte zejména poplatky za dobírku či doručení kurýrem. Dopravní náklady jednoduše snížíte osobním odběrem, případně využitím výdejních automatů, dobírku eliminujete platbou kreditní kartou nebo převodem na bankovní účet prodávajícího. Velcí prodejci jsou ověření a poskytují zabezpečené způsoby placení, proto nadměrné obavy nejsou namístě. Samozřejmostí je platba kreditní kartou na zabezpečené wi-fi síti, nejlépe u vás doma.

Nezavírejte automaticky vyskakovací okna - obsahují slevy!
Vyskakovací okna, takzvaná pop-up okna, dokážou pořádně lézt na nervy. Ne vždy jsou však otravné, někdy skrývají úžasnou slevu, kterou jinak nezískáte. Mnohé firmy obvykle při prvním nákupu nabízejí slevu na poštovném, případně vám jej dají grátis. Jinou alternativou je například registrace do newsletteru. Za poskytnutí vaší emailové adresy vás obvykle odmění 10% slevou na celý nákup, což již není zanedbatelná položka.

Newsletter vám navíc nabízí jedinečnou možnost být informováni včas o všech chystaných slevách a akcích. Pokud vám přijde newsletter do emailu, nestiskněte automaticky „přesunout do nevyžádané pošty“, ale věnujte mu pár vteřin. Obvykle obsahuje personalizované nabídky - přesně pro vás na míru. Prodejci vědí, co kupujete a proto vám dokáží poskytnout slevu přesně na takový kosmetický přípravek, který vám doma chybí.

Věříme, že vám naše rady padnou vhod už při nejbližším nákupu kosmetiky nebo dekorativních vychytávek. 

Reklama