Jak rychle na sváteční oběd: Sous-vide trhané vepřové s medovou omáčkou
Pomalu vařené vepřové maso s barbecue omáčkou v kombinaci s medem vás nadchne svou jednoduchou přípravou a intenzivní chutí. Díky metodě sous-vide vám příprava zabere nanejvýš půl hodiny a lahodný oběd je na světě.

623866e02b650obrazek.png
Orientační cena: 89,90 Kč

Pohoštění pro návštěvu: Tesco Finest Mortadella Bologna
Tesco Finest Mortadella Bologna z vepřového masa se skvěle hodí na obložený talíř pro vaše nejbližší. Tato uzenina pochází z kulinářsky proslulé Itálie a je vyhledávaná zejména pro svou jemnou chuť. Podávat můžete dohromady s vybranými sýry a čerstvými rajčaty.

62386724244c6obrazek.pngOrientační cena: 59,90 Kč

Tesco Finest Mozzarella di Bufala Campana
Pro milovníky mléčných výrobků se nabízí plnotučný sýr z buvolího mléka, ponořený v nálevu. Mozzarella di Bufala pochází z Itálie a mléko z buvola jí dodává čerstvou chuť. Podávat ji můžete dohromady s kvalitními uzeninami a pečivem.

6238675865555obrazek.png
Orientační cena: 63,90 Kč

Pečení bez práce: Velikonoční sortiment z Tesco pekárny
Mazanec k snídani nebo jako dezert je s Velikonoci neodmyslitelně spojený. Jestli kolem vás všichni pečou, ale vy už bohužel nestíháte, nevěšte hlavu. V Tescu naleznete velikonoční dobroty z našeho těsta přímo od pekaře. Nejedná se polotovary, ale o poctivou pekařinu z kvalitních surovin.

Koupit tak můžete mazanec z jemného kynutého těsta s přídavkem pšeničného kvásku sypaný mandlemi a cukrem, prémiový mazanec a minimazanaček z jemného máslového těsta s kanadskými brusinkami dekorovaný mandlemi. Kromě toho pekárny

Tesco upečou také tradiční velikonoční jidáše sypané mandlemi, dva druhy lahodných ručně zpracovaných koláčů do tvaru velikonočních zajíčků s kiwi, nebo povidlovou náplní dekorované máslovou drobenkou. V nabídce najdete i makovku ve tvaru velikonočního zajíčka.

6238677128801obrazek.png

  • Orientační cena za mazanec: 39,90 Kč
  • Orientační cena za minimazanec: 10,90 Kč
  • Orientační cena za jidáš: 10,90 Kč
  • Orientační cena za velikonočního zajíčka (různé náplně): 18,90 Kč
Reklama