Správné a zdravé místo pro spaní je důležitým základem každého dětského nebo studentského pokoje.

Představujeme několik tipů na oblíbené produkty z JMP Studia zdravého spaní:

postel

Patrová postel Sendy se skládá ze dvou samostatně využitelných dřevěných postelí a spojovacího dílu se schůdky. Její masivní provedení je jednoduché a zároveň velmi stabilní, a to jak u varianty patrové postele nebo jako dvě oddělené samostatné postele. Postel je možno objednat v provedení masivní smrk nebo masivní buk.

postel

Postel ze smrkového masivu Hanny 2 je ideální k umístění do rohu místnosti. Postel má praktický úložný prostor, který se skládá z několika zásuvek. Ideální pro úschovu nejrůznějších pokladů!

postel

MatraceNicola je určená pro děti od cca 2 – 3 let až do dospělosti. Matrace je  vyrobená z unikátní pěny CELLPUR® a má optimální tuhost a výtečné hygienické vlastnosti. Jádro matrace obsahuje celulózu, která na sebe váže vlhkost, rychle ji odpaří a zajistí tak příjemné a suché klima matrace. Matrace jsou vhodné pro děti - nejen pro alergiky na domácí prach, ale všude tam, kde jsou zvýšené nároky na hygienu lůžka. Potah matrace je snímatelný a lze jej podle typu prát na 60 nebo 90 °C.

postel

Kvalita ložní souprava je u dětí také velmi důležitá. Přikrývka by měla být lehká a příjemná a vyrobená z alergicky neutrálních materiálů. Polštář pro děti můžeme použít klasický, ale zde je ideální takový polštáře, kde je možno regulovat množství náplně. Důležitá je údržba a možnost praní – pro děti jsou nejvhodnější tzv. „vyvařovací“ polštáře a přikrývky. Tip – ložní souprava San Family. Na výběr jsou dvě velikosti polštáře – pro menší děti tak můžeme použít i menší polštář.

Více informací se dočtete na www.loznice.cz.