Sázka na to, že se Honza stane druhým účastníkem, který opustí vilu VyVolených, se stala pro sázkaře zatím nejúspěšnější příležitostí v dosavadním průběhu reality show VyVolení a Big Brother. Sázková kancelář Tipsport vyplácí správně tipujícícm přes milión korun.

Na odchod Honzy si správně tiplo 98% sázkařů, kteří nezřídka na tuto příležitost sázeli desetitisícové částky. Nejvyšší sázky přijaly kanceláře Tipsportu v Telči a Rychnově nad Kněžnou (shodně 40.000 Kč), dále pak 34.000 Kč v Třebíči, 27.000Kč v Českých Velenicích a mnoho 20.000 sázek např. v Tovačově, Hradci Králové, Praze... V Telči a Rychnově nad Kněžnou si úspěšní sázkaři mohou vyzvednout výhru ve výši 58.000, resp. 55.250 Kč.

Sázky i výše výher potvrzují velký zájem o mimosportovní sázky spojené s probíhajícími reality show. Tento týden mohou sázkaři tipovat celkového vítěze VyVolených (jmenovitě), mohou si tipnout, zda vítězem reality show na Primě bude muž či žena a rovněž mohou vsadit, kdo vilu VyVolených opustí jako třetí v pořadí.

Podle bookmakerů mají velké šance na celkové vítězství Vladko (5:1) a Regina (6:1), přičemž oba soutěžící již mají za sebou duel. Naopak bookmakeři Tipsportu odhadují, že ve třetím kole vilu opustí Petr (3:1), Věra či Wendy (obě shodně 4:1).

Všechny aktuální kursy najdete na adrese http://www.tipsport.cz/spolecenskesazky/

 

 

Lubomír Ježek, tiskový mluvčí sázkové kanceláře Tipsport

Reklama