Island je ostrov bohatý na přírodní krásy, okouzlující svými nespoutanými vodopády, dravými řekami, monumentálními ledovci a sopkami. Na Islandu pocítíte dotek mytologie, která dokonale souzní s realitou. Nyní máte možnost vyhrát cestu na tento tajuplnný ostrov. Nakupte kapesníky Kleenex, pošlete účtenku a s trochou štěstí můžete vyrazit!

Jak můžete vyhrát?

Kupte 3 balení kapesníků Kleenex v jakékoliv kombinaci, zaregistrujte se v termínu konání soutěže na webové stránce BALSAMKLEENEX.CZ nebo prostřednictvím soutěžní mobilní aplikace SOPKA a budete zařazen do soutěže. A pak už zbývá jen to štěstí a cesta na Island se stane skutečností.
Ve chvíli, kdy balíte na cestu, je dobré nezapomenout na kapesníky. Kapesníky jsou důležitou součástí cestovatelské výbavy, protože nikdy nevíte, kdy vás zaskočí okamžik, kdy je budete potřebovat.

S kapesníky Kleenex Balsam si navíc dopřejete malý luxus i na cestách. Balzám s výtažkem z měsíčku lékařského, kterým jsou kapesníky potaženy, jemně pečuje o okolí nosu a zmírňuje následky častého utírání a smrkáná. Kleenex Balsam jsou pevné, a přesto jemné kapesníky, jsou dermatologicky testovány a jsou hypoalergenní. Kapesníky KLEENEX® Balsam jsou k dostání v boxu a v kapesním balení.

Více na BALSAMKLEENEX.CZ

Reklama