Objevil se problém, který vám již delší dobu dělá vrásky – viditelné vějířky vrásek v okolí očí? Řešením je Oční krém proti vráskám, který doplňuje Noční a Denní krém z řady Ecollagen. Právě pleť v okolí očí je citlivější na vnější vlivy a v této oblasti se objevují známky stárnutí pleti nejdříve. Speciální hydratující přírodní Oční krém Ecollagen vyhlazuje vrásky zevnitř a pomáhá eliminovat tmavé kruhy pod očima. S Očním krémem Ecollagen bude pleť v okolí vašich očí hydratovaná, jemná a mladistvá.

„I když máte jinak bezchybnou pleť, otázkou, jak bojovat proti vráskám, se dříve nebo později začne zabývat každá žena. V okolí očí se začínají tvořit vrásky nejdříve, čas člověk jednoduše nezastaví, ale používáním kvalitní kosmetiky se dá čas zpomalit. Díky své práci jsem téměř každý den v jednom kole. K pracovním a rodinným povinnostem přibyly i povinnosti společenské. Často se dostávám do postele velmi pozdě večer a všichni víme, že právě v noci se pleť regeneruje nejvíce. Abych regeneraci své pleti v okolí očí během noci pomohla, používám pravidelně Oční krém proti vráskám Ecollagen. Díky svým přírodním složkám podporuje pleťová řada Ecollagen tvorbu kolagenu v mé pleti. Oční krém z této řady navíc pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima, což ocením především po náročném pracovním dni. Oční krém používám i ráno, jelikož denní krém s ochranným faktorem není na citlivou plet v okolí očí vhodný. Naopak oční krém je díky svému složení a účinným složkám určen pro jemné partie v okolí očí. Navíc se vejde i do kabelky.“

Mějte krásný, uhrančivý pohled bez vrásek jako Tereza Maxová.
Oční krém proti vráskám Ecollagen obsahuje stejně jako Noční a Denní krém Ecollagen 100 % přírodní Tri-Peptide komplex, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v pleti, tím jsou vrásky vyhlazovány zevnitř.
Den za dnem vrásky a jemné linky pozvolna mizí, jelikož jsou vyhlazovány zevnitř, pleť je zpevněná a vypadá mladistvě.
 
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o pleťové kosmetice Ecollagen a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama