Není nic hezčího než trávit chvíle se svým dítětem. Jenže děti jsou většinou neposedné, a tak chtějí stále něco dělat, tedy pokud nemluvíme o úplných mrňatech. Pokud i vy máte doma odrostlejšího potomka, máme pro vás tip, jak ho i sebe příjemně zabavit.

Venku počasí, že by psa nevyhnal, tak aby se vaše dítko doma nenudilo, protože na dětské hřiště je už trošku zima, tak ho zabavte jinak. Připravte si prázdnou pet lahev, nějakou barvu, postačí i tempera, a samozřejmě nějaké to plátno, čtvrtku či barevný papír. Teď již máme vše připravené a můžeme začít.

Na vámi koupený papír nakreslete kmen stromu, pak do mističky nalijte/vymačkejte vámi vybranou barvu, může jich býti více, vše podle vaší libosti. Připravte si pet lahev, klidně od nějakého dvoulitrového nápoje, může však být i menší, a papír.

hg

A nyní je vše již velmi snadné, nebojte se přenechat iniciativu vašemu dítku, určitě ho to bude moc bavit. Namočte dno pet lahve, nechte okapat od přebytečné barvy a přitisknete k nějaké namalované větvičce.

sa

Barvy a velikosti můžete opravdu střídat dle vaší libosti, nebo podle představ vašeho dítka. Jakmile budete mít výtvor hotov, nechte zaschnout a máte krásnou dekoraci, která vám bude připomínat krásně strávené chvilky s vaší malou/velkou láskou. Navíc potomek se jistě bude dmout pýchou, jak je velmi šikovný/šikovná. :-)

Náš tip: Skvěle vypadá, pokud obraz rozfázujete na více čtvrtek papíru, přesně jako je zde na obrázku. Celý výtvor pak získá na dynamičnosti:

sa

asd
Foto zdroj: https://www.facebook.com/Stylisheve?fref=ts

Čtěte také:

Reklama