Podle statistik řeší každý třetí pár problémy s partnerovým chrápáním.


Pro ženy není nic horšího, než když namísto spokojeného spánku musí poslouchat nepříjemné zvuky svého muže. Žádná z nich netouží strávit každou noc vylepšováním techniky mlaskání či zacpáváním nosních dírek chrápajícího. A co si budeme povídat… Pohled na spokojeného, spícího a zároveň mohutně chrápajícího partnera vyvolá v každé ženě pocit křivdy a nespravedlnosti, který se časem může projevit až nenávistnými pohledy.


Abyste nemuseli trávit bezesné noci po boku chrápajícího partnera a uvažovat o oddělených ložnicích či dokonce o výměně partnera, máme pro vás řešení.


Na trhu se koncem minulého roku objevil přípravek Snoreeze, který je k dostání ve všech lékárnách. Účinnost přípravku Snoreeze je založena na zvlhčení měkkého patra, jehož vysychání je nejčastější příčinou vzniku zvukových rezonancí.


Snoreeze je ústní sprej, aplikující se před spaním. Působí zhruba osm hodin, což je dostatečná doba pro klidný spánek osob trpících chrápáním a úlevou pro jejich nevyspalé okolí.


Složením se jedná o vyváženou směs rostlinných olejů a vitamínů na bázi lipozomů. Pokrývá například denní potřebu vitamínu E a B6, obsahuje mandlový, olivový či sezamový olej, silice máty peprné a další přírodní látky. Vykazuje 93% účinnost, tedy odstraní chrápání u více než devíti lidí z deseti. A protože chrápání otravuje život hlavně nám ženám, které jsme nuceni poslouchat ony nelibé zvuky, je přípravek tím správným dárkem pro partnera a koneckonců i pro nás, „trpící“ ženy. Navíc Snoreeze má příjemnou mentolovou chuť, což oceníte především v situaci, kdy se ocitnete se svou drahou nechrápající polovičkou tváří v tvář…


Další informace získáte na www.snoreeze.cz