Vybudování pěkného a útulného bydlení obnáší nejenom značné finanční výdaje, ale také neustálou péči a především starost o ÚKLID.
Raději nepřemýšlet, kolik času strávíte nad touto nepříjemnou aktivitou.. Zvlášť, když si uvědomíte, že je to pořád stejně dokola, zatímco vy byste mohli ve svém volném čase stihnout spoustu jiných aktivit.
Možná proto uvítáte, že firma dodávající úklidové prostředky zn. Vileda uvedla na trh nový UltraMax mop, který se díky svým vylepšením může právem označovat za “novou generaci“ mopů.

UltraMax mop se ždímacím kýblem vám pomůže uklidit snadno a rychle.
Velmi rychle si získá sympatie vás, ale i vašich rukou.
Díky chytře vyřešenému systému ždímacího kýble zůstanou totiž stále čisté a suché.

Nový pomocník vám radí: „Ušetřete spoustu času pro sebe místo nekonečného uklízení.

Snadno, rychle a bez námahy
Díky unikátním tlakovým bodům setřete i pořádnou špínu a mastnotu.
Mikrovlákna, z nichž se povlak UltraMaxu skládá, vytře podlahu lépe než klasický mop nebo dokonce hadr.

Snadná manipulace
Není podstatné, je-li násada od klasického mopu pro Vás velká nebo malá, UltraMax disponuje teleskopickou tyčí. Jedním otočením si nastavíte délku, jak si přejete.
UltraMaxu nevadí ani spousta nábytku a doplňků v bytě, díky pohyblivému kloubu se dostanete i do jinak špatně přístupných míst.

Čisté a suché ruce
Obrovskou výhodou je ždímací systém. Umožňuje pohodlné a účinné ždímání přímo v kýblu, takže se nemusíte nečistot a špinavého hadru vůbec dotýkat. Na všechny druhy podlah Váš nový pomocník si poradí i se všemi druhy podlah PVC, plovoucími podlahami, parketami, dlažbou, kameninou, snad jen s udusanou hlínou by mohly být problémy…

Na suché i mokré vytírání
Nového kamaráda na úklid si zakoupíte samostatně, nebo v kompletu s kyblíkem. Je možné dokoupit dva druhy náhrad – povlak na suché vytírání a povlak na mokré vytírání.
Uklízení s ním je tak jednoduché, že si ho zamilují i pánové.