Nejlepší sněhové podmínky na sjezdovkách panují od konce listopadu až do pozdního dubna.
5e5502b453544obrazek.png
Nabídka sjezdovek lyžařského centra Schlick 2000 láká svojí rozmanitostí. Vrcholem střediska je šestisedadlová lanovka CD& Zirmachbahn s komfortními, vyhřívanými sedačkami. Celkem se můžete svést 11 vleky, sedačkami a lanovkami po 21 sjezdovkách. Více na www.stubai.at/cz/lyzarske-oblasti/schlick2000

Je skvělé, že jste během 3 minut přepravení z údolí 1.910 m do výšky 2.240 m. Svahy nabízí sjezdy všech stupňů obtížnosti. Zajímavostí je 3 km dlouhý sjezd, rychlostní sjezd (Speedstrecke), měření výškového profilu (Skiline).
Pokud milujete dobrodružství, najdete tady neobyčejné svahy pro lyžaře freeridery a snowpark Free Nature Park.
5e550369242f1obrazek.png
Velké vyžití tady najdou rodiny s dětmi – naším tipem je Lyžařské středisko BIG Family Schlick 2000

Díky čtyřem magickým kobercům, vlnám, obloukům a mnoha dalším, nabízí BIG Ron Kinderdland dětem skvělou zábavu. Na mezistanici Froneben má lyžařská škola dokonce svou vlastní dětskou školku. Kromě toho je zde BIG Family hrací a zahřívací místnost s vyškolenými instruktory také pro nelyžující děti ve věku od jednoho roku. Kromě herních zařízení je k dispozici oddělená odpočinková místnost a ložnice, stejně jako přebalovací stůl.
Více informací najdete ZDE

Více na www.stubai.at/cz/lyzarske-oblasti/schlick2000
5e55037807e21obrazek.png

Co si balit na cesty?

Vezměte sebou na hory Fidorky! Ty z aktuální limitované citronové edice v hořké čokoládě vám budou skvěle chutnat! Určitě nehrozí, že vám v batůžku změknou nebo se roztečou. Více na www.vykutalenarostarna.cz
5e53dd2ca0befobrazek.png

Nyní v zimě řešíme ochranu pokožky a ochranu rtů před chladem a větrem. Balzámy na rty se vám na horách rozhodně budou hodit! Jaké jsou naše tipy?

Balzám Blistex MedPlus® stick obsahuje speciální hojivé látky (eukalyptus, mentol a kafr), které přináší okamžitou chladivou úlevu a ochranu pro bolavé, vysušené a popraskané rty a navrací jim potřebnou hydrataci, je tak skvělým pomocníkem v zimních měsících na horách.
5e53dd332c17cobrazek.pngBlistex Lip Balzám využijete pro podrážděné a popraskané, které příjemně hydratuje a vyhlazuje. Chrání je také před sluníčkem díky faktoru SPF 10.
 
 Čtěte také:

Reklama