tes1.jpg
Foto: Klára Křížová

Jaká je jejich recenze?
Chůvičku od značky Tesla si hned zprovoznili a s výsledkem jsou velmi spokojení. Stala se z ní nedílná součást jejich domácnosti. I když je půlroční Matýsek ještě miminko, které se ještě samo nepřemísťuje, je nutné ho mít neustále pod dozorem. To zejména v čase, kdy je v postýlce nebo když usíná a spí. Na rozdíl od klasické chůvičky má Tesla Smart Camera 360 řadu skvělých i velmi praktických vychytávek. Proto, aby jí mohli ovládat a vše sledovat si rodiče stáhli  aplikaci do svých chytrých telefonů. Aplikace je i v českém jazyce, což je velká výhoda. Jedná se o aplikaci Tesla Smart a je jak pro Google Android, tak i pro Apple iOS.
60b0e73678632blobid0.jpg
Foto: Klára Křížová

Na svém mobilním telefonu pak vidí, jak kamera snímá jejich dítě, mohou na něj díky propojení s mikrofonem mluvit, případně mu pustit uklidňující melodie z menu chůvičky, když nemůže zabrat. Velkou výhodou je záběr kamery a úhel, pod kterým dítě snímá a také speciální noční režim, kdy jste schopni velmi dobře vidět své spící dítě, i když je v pokojíčku tma. Propojení aplikace s kamerou rodičům posílá upozornění vždy, když se v zorném poli hledáčku něco děje – pohyb, zvuky. Malý syn se zatím ze záběru nedostane, protože se ještě sám kromě přetáčení nepohybuje, ale již každým dnem začne lézt, takže bude velmi praktické, že se s kamerou dá pohybovat a upravovat její záběr širokoúhlého objektivu.
blobid1.jpg
Foto: Klára Křížová

Oba rodiče si tuto chytrou chůvičku velmi oblíbili, protože jim zajišťuje pro jejich dítě bezpečí. Aniž by museli stále chodit k postýlce do pokoje, když Matýsek spí a tím mu narušovali klid na spánek, vědí, že jejich dítě bez problémů spí.
blobid2.jpg
 Foto: Klára Křížová. Noční režim - s pomocí výkonných infračervených LED světel si kamera s nedostatkem světla bez problému poradí

Tesla Smart Camera 360 má velmi hezký design, díky kterému pěkně zapadne do dětského pokoje. Je lehká, dobře se s ní manipuluje a díky svému rozměru jí není problém sbalit do tašky s ostatními věcmi, když se jede na výlet k babičce a dědovi. Určitě mohou tuto chůvičku doporučit ostatním rodičům.
sss.gifJaká je Tesla Smart Camera 360 Baby?

Chytrá kamera, která pohlídá vaše děti
S širokoúhlým objektivem a rotací kamery v obou osách, budete mít svoje dítě pořád na očích. Citlivá detekce pohybu a zvuku vás navíc sama upozorní, když se v pokoji něco šustne. Ovládání zvládnete snadno pomocí aplikace, která je pro iOS i Android dostupná v češtině.
60b0e7978bd20obrazek.pngPan and tilt
Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci v obou osách a to konkrétně 355 stupňů horizontálně a až 85 stupňů vertikálně. V kombinaci s kvalitním širokoúhlým objektivem , s Tesla Smart Camera 360 Baby vždy najdete ten správný úhel pohledy, aby vám nic neuniklo. S funkci aktivního sledování vám ze záběru neuteče ani vaše neposedné dítě.

Full HD rozlišení
Tesla Smart Camera 360 Baby používá 1/2,9‘‘ CMOS senzor s rozlišením 2megapixely a variabilní snímkovací frekvencí. To znamená, že záznam je vždy dostatečně ostrý se spoustou detailů. A když se setmí, s pomocí výkonných infračervených LED světel si kamera s nedostatkem světla bez problému poradí.

Detekce pohybu a zvuku
Tesla Smart Camera 360 Baby není pouze váš domácí strážce, dokáže být i mocný pomocník. S pomocí inteligentní detekce zvuku a pohybu, vás sama upozorní například na dětský pláč, nebo rozbité okno.

Kamera umožní otáčení i náklon
Malí neposedové mají ve zvyku řádit po celém pokoji nebo si hledat skrýše. Před touto kamerou se ale neskryjí. Má funkci Pan and Tilt, která umožňuje rotaci 355 stupňů horizontálně a 85 stupňů vertikálně, takže vám ze záběru neuteče ani mistr světa ve schovávané.
tess.jpg
Senzory zaznamenají, že se v pokojíčku něco děje
Máte strach, že dítě začne v noci plakat, ale vy ho z ložnice neuslyšíte? Kamera Tesla vám zajistí klidné spaní díky funkci inteligentní detekce zvuku a pohybu. Ta vás přes chytrý telefon automaticky upozorní, když dítě začne plakat nebo se v pokoji děje něco neobvyklého.

Vysoké rozlišení s drobnými detaily
Díky senzoru s infračervenými LED světly kamera vidí také v noci. 1/2,9” CMOS senzor s rozlišením 2 megapixely a variabilní snímkovací frekvencí zajistí obraz natolik ostrý, že rozpoznáte i drobné detaily. Záznam se bezpečně ukládá na MicroSD kartu i cloudové úložiště, takže ho máte vždy po ruce.

Hlídač i chůva
Kromě bezpečnosti se kamera postará i o pohodlí dítěte. Prostřednictvím senzorů sleduje teplotu a vlhkost v místnosti – a když dítě nemůže usnout, zahraje mu oblíbenou ukolébavku.

Více najdete na https://www.teslasmart.com/produkty/kamery/tesla-smart-camera-360-baby/
60b0e786c691cobrazek.png

Reklama