Vývoj a fungování našeho mozku závisí na správné výživě i na mentální stimulaci. Je proto důležité poskytovat vašemu dítěti dobrou výživu již od dětství. Proto vám rádi doporučíme doplněk stravy Möller’s Omega 3 Můj první rybí olej. Jedná se o rybí olej z norské přírody,  který je vyroben v Norsku z jater tresek z chladných vod ostrovů Lofoty.

Můj první rybí olej je určen dětem od 1 do 3 let věku. Hlavním benefitem je jeho bohatý zdroj vitaminu D pro kosti a imunitu. Vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí a přispívá k normální funkci imunitního systému. Příznivého účinku se dosáhne při dávce 250 mg DHA denně.
5f75d30099adbobrazek.pngMalé dítě udělá ve svém počátečním vývoji velké pokroky. Ve věku dvou let se velice rychle vyvíjí jeho řeč. Většina dětí prochází takzvaným „slovním sprintem“, při němž znásobují svou slovní zásobu během pouhých několika měsíců. Předpokladem tohoto vývoje je mimo jiné normální funkce mozkového centra řeči, neboť tvorba hlasu a kontrola síly a výšky tónu je řízena jemnou souhrou mozku a sluchu.

Učení je proces, při němž dochází k tvorbě nových propojení mezi mozkovými buňkami. Když se něco učíte nebo prožíváte, tak se propojením tisíců mozkových buněk vytvoří příslušná vzpomínka. Když si na onu situaci vzpomenete později, reaktivují se ta samá propojení mezi aktuálními nervovými buňkami. Je dobré, aby strava dětí byla bohatá na Omega 3 mastnou kyselinu DHA (dokosahexaenová), která je prokazatelně dobrá pro mozek.

Proč je dětem doporučován Möller’s Omega 3 Můj první rybí olej?

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce
  • vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí dětí
  • vitaminy A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku a pokožky

Moller´s Omega 3 Můj první rybí olej z tresčích jater je doplněk stravy pro děti. Je bohatým zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA) a vitaminů A, D a E. Je vhodný pro děti od 1 roku věku.

Vitamin D je nezbytný k normálnímu růstu a vývoji kostí a přispívá také k normální funkci imunitního systému.

DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při užívání 250 mg DHA denně).

Doplněk stravy Möller’s Omega 3 Můj první rybí olej je vhodný pro děti od 1 roku věku do 3 let, ideální doporučená dávka je 2,5 ml denně. Můžete ho dětem podávat samostatně na lžičce nebo přidávat do dětského pokrmu (například jogurtu).

Více najdete na Mollersomega3.cz
5f75d2f353fdcobrazek.png

Reklama