Rozrostla se vaše rodina o dalšího člena nebo je miminko teprve na cestě? Ať už je to tak, nebo onak, jisté je, že pro své dítko chcete jen to nejlepší. Nový človíček potřebuje spoustu nových věcí a zároveň dobrou péči. Každou maminku před porodem i dlouho po něm čeká kolotoč nákupů. Možná i vy zrovna sháníte kompletní výbavičku pro miminko, nebo jste naopak zjistila, že vaše nejmenší už není úplně nejmenší a snažíte se najít další uplatnění pro věci, na které je vaše dítko už příliš velké. Nebo snad jen sháníte užitečné informace a rady? Tu najdete dobrý článek, tam zase pěkné kočárky a jinde šikovný bazárek. A nejste z toho vyhledávání už trochu unavená?

kifik.czKifík je dětský eshop, kde najdete takříkajíc vše pod jednou střechou. Můžete zde nakoupit kompletní výbavičku pro děti od oblečení přes kosmetiku až po hračky. Až vaše dítko trochu povyroste, můžete to vše zase prodat ve zdejším bazárku. Ani maminky a tatínkové nepřijdou zkrátka, pro ně je tu široká nabídka parfémů a kosmetiky. Pokud zrovna nenakupujete, můžete si na stránkách kifik.cz přečíst zajímavé články, které jistě poradí (nejen) maminkám čekajícím své první miminko. Dozvíte se například, co si vzít s sebou do porodnice, jak vybrat správnou autosedačku a co všechno vlastně takové miminko potřebuje.

Račte si vybrat

Nabídka obchodu je skutečně široká. Můžete zde koupit kočárky, doplňky do kočárků, autosedačky, doplňky do autosedaček, nosítka, šátky, vaky, dřevěné postýlky, cestovní postýlky, ohrádky, deky, polštáře, ochranné mantinely, povlečení, zavinovačky, spací pytle, židličky, jídelní pomůcky, ohřívače, bryndáky, termoobaly, termofory, houpačky, lehačky, hrací deky, pomůcky při kojení, kojenecké lahve, savičky, vše pro péči o dítě, monitory, šidítka, moderní látkové pleny, jednorázové pleny, nočníky, WC adaptéry, přebalovací pulty, podložky, vaničky, koupací kbelíky, lehátka do vany, ručníky, osušky, župánky, dětskou kosmetiku, dětskou výživu, dětské oblečení (soupravy do porodnice,overaly, kombinézy, body, dupačky, košilky, trička, trika, svetry, mikiny, tepláky, kalhoty, teplákové soupravy, čepičky, rukavice, ponožky, capáčky, BIO oblečení, plavečky).

Kifík nabízí také širokou škálu hraček, jako jsou hračky pro nejmenší, hračky pro kluky, hračky pro holky, plyšové hračky, hračky do vody, plyšová křesílka a dřevěné hračky. Vše na www.kifik.cz.

Reklama