Snažíte se občas na horách stihnout první lano a užít si čerstvě urolbovanou sjezdovku jako první? Nedaří se vám to? Máme pro vás tip, jak si parádně zalyžovat na prázdném manšestru a mít celý areál na dvě hodiny téměř jen pro sebe. Rezervujte si svůj Fresh Track ve Špindlerově Mlýně a zpestřete si svůj pobyt na horách nezapomenutelným zážitkem.

hor4.jpg

Fresh Track startuje již před půl osmou hodinou ráno srazem u lanovky, ještě před oficiálním spuštěním lanovek pro veřejnost. Myšlenka na vycházející slunce nad Kozími hřbety, ranní pohled na vrcholky Krkonoš a prázdnou sjezdovku vás ale z postele nepochybně vytáhne s radostí. Nahoru na Pláně nebo na Medvědín vás postupně vyjede maximálně padesát. Více lidí se na Fresh Track kvůli komfortu nedostane. Následující dvě hodiny pak máte celý areál a zdejší sjezdovky téměř sami pro sebe. Padesát lidí se rozprchne jako nic, takže jste na svahu většinou sami.

hor1.jpg

Zdarma můžete využít i služeb půjčovny a otestovat na čerstvě urolbované sjezdovce poslední modely lyží. Můžete libovolně střídat sjezdovky různých obtížností, krájet oblouky na neposkvrněném sněhu a užívat si perfektně urolbované svahy s prvními paprsky slunce. Slyšíte jen křupání sněhu pod lyžemi, kocháte se nádhernými výhledy na panoramata Krkonoš a užíváte si jen fantastický manšestr, který je jen váš. Vzhledem k tomu, že nečekáte ani minutu ve frontě na lanovku, spousta lidí pokoří sjezdovky i vícekrát než za celý den v plné sezóně. V 8:30 se oficiálně spouští provoz lanovky pro veřejnost. Netrpělivých lyžařů ale nebývá tolik, takže se nemusíte bát přeplněných sjezdovek. Pokud by snad u lanovky stálo více lidí, máte v rámci Fresh Tracku vstup přednostním vchodem.

hor2.jpg

Bohatá horská snídaně

Lyžování na Fresh Tracku trvá dvě hodiny, skončit ale můžete i dřív, protože sjezdovky tu opravdu točíte hodně rychle. Jakmile už máte dost, jdete se nasnídat do restaurace Na Pláni nebo na Medvědíně. Snídani, která je v ceně Fresh Tracku, tu dostanete už od osmi hodin. Obsluze odevzdáte skipas a můžete začít hodovat. K dispozici je welcome drink a švédské stoly plné slaniny, sýrů, šunky, palačinek, fazolí, klobásek, croissantů, salátů, nechybí ani polévka a spousta dalších dobrot. Den teprve začíná a vy máte za sebou parádní lyžovačku i snídani.

ja.jpg

Nejvíce sjezdovek v jednom areálu a večerní lyžování na nejdelším osvětleném svahu z celé České republiky

Špindlerův Mlýn nabízí i v letošní zimní sezóně nejvíce sjezdovek v jednom areálu z České republiky. K dispozici je 25 kilometrů denně upravovaných tratí všech obtížností. Těšit se můžete i na téměř stovku kilometrů běžeckých tratí, snowparky, 11 vleků a pět lanovek. Již druhou zimní sezónu zajišťuje komfort moderní vyhřívaná šestimístná lanovka s bublinou proti nepříznivému počasí. Užít si můžete i večerní lyžování na Hromovce, která je nejdelší osvětlenou sjezdovkou v Čechách, nebo Fresh Track - ranní lyžování na čerstvě urolbované sjezdovce ještě před oficiálním spuštěním lanovek s bohatou horskou snídaní.

hor6.jpg

Lacinější lyžování s GOPASS

I tuto zimu nabízí Špindlerův Mlýn lyžařům zákaznický systém GOPASS. Členství zajistí návštěvníkům především nejvýhodnější ceny skipasů. „Systém umožňuje pohodlný a rychlý nákup permanentek v e-shopu www.gopass.cz přímo z domova, navíc za výhodnější ceny než na pokladnách areálu. Lyžaři pak mohou jít se svým skipasem rovnou k lanovce, vyhnou se jakýmkoliv zdržením a frontám u pokladen,“ přiblížil věrnostní program Čeněk Jílek s tím, že čipová karta Gopass přináší členům i řadu dalších výhod a slev například za občerstvení v restauracích i aprés-ski barech, v půjčovnách a prodejnách vybavení a další služby. Členství v klubu je přitom zcela zdarma, stačí jen registrace na www.gopass.cz.

hor3.jpg

Více na www.skiareal.cz