Letošní počasí opalování příliš nepřeje. Slunečné dny se střídají s chladně deštivými a získat krásně opálenou pokožku tak není zrovna snadné. Na trhu jsou naštěstí k dispozici speciální opalovací přípravky, které dokáží přirozené opálení urychlit. Vysoce kvalitní produkty by však současně měly poskytovat ochranu před nebezpečnými složkami slunečního záření. Vyplatí se je proto vybírat obzvlášť pečlivě a vydat se za nimi do lékárny.

Altermed superbronze

Novinku urychlující opálení nabízí letos například společnost Altermed, jejíž spreje superbronze se staly synonymem pro krásné opálení. „Máte pravdu. Řada přípravků altermed superbronze se u zákazníků dlouhodobě těší značné důvěře. Letos jsme tuto řadu obohatili o produkt altermed superbronze sun spray SPF 15, který kromě urychlení opálení nabízí vyšší ochranu před slunečním zářením. Samozřejmostí je, že sprej obsahuje vysoce fotostabilní UV filtry, které splňují standardy EU pro filtraci UVA i UVB záření,“ upozorňuje brand managerka produktu Jiřina Skalková.

Jedním dechem pak objasňuje, jak dokáží přípravky suberbronze urychlit opálení: „Altermed superbronze obsahují speciální biourychlovač s tyrosinem. Tato látka napomáhá vzniku kožního barviva melaninu, a tak podporuje proces zhnědnutí kůže. Díky tomu je opálení rychlejší a intenzivnější. Spreje altermed superbronze také obsahují betakaroten, který pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím a před poškozením volnými radikály. Díky vyživujícím a hydratačním látkám pak zůstává pleť krásně hladká a svěží,“ říká Skalková, podle které bychom si měli dávat také pozor na to, zda produkty urychlující opálení mají i následující přednosti: „Zda neobsahují potenciálně dráždivé složky jako parabeny, PEGy, zda se snadno roztírají a jsou odolné vůči vodě i potu. Spotřebitelé také s oblibou vyhledávají balení se sprejovým rozprašovačem. Ten totiž dokáže usnadnit aplikaci na celé tělo. Toto jsou nesporně další přednosti kvalitních přípravků urychlujících opálení. A altermed superbronze je má,“ dodává s úsměvem Jiřina Skalková.

Více informací o produktech altermed superbronze naleznete nejen ve vaší lékárně, ale také na webu a e-shopu společnosti Altermed Corporation - www.altermed.eu.

Reklama