Zajímavou akci „Prohlídka s Andělem“ pořádá tuto sobotu zámek v Mníšku pod Brdy. Vezměte své děti a nenechte si tuto příležitost ujít! Seznámíte se s krásnou památkou tak trochu netradičním způsobem...

mnisek

Máte ráda zámky? S chutí si projdete a prohlédnete místa, která se vepsala do české historie? Tuto sobotu máte vy (ale hlavně vaše děti) možnost prohlédnout si zámek v Mníšku pod Brdy. Akce se jmenuje: Prohlídka s Andělem.

O co půjde?

V podvečerních hodinách a za šera se můžete procházet tajemnými zákoutími zámku v Mníšku pod Brdy. Na této cestě si poslechnete nejenom vyprávění o bývalých majitelích a jejich osudech, jako byl například pan Servác „Anděl“, ale setkáte se i s živými obyvateli zámeckých komnat: S andělem, bílou paní, Sněhurkou, čarodějnicí a čertem Brdíkem. Na konci putování dostanou děti malý dárek.

Pro koho je akce určena?

Především pro děti od 3 do 12 let. (V doprovodu alespoň jednoho dospělého člena rodiny.)

Kdy a kde?

Akce se koná tuto sobotu (5. února 2011) ve Státním zámku Mníšek pod Brdy. Ten najdete v Mníšku na Náměstí F. X. Svobody 1.

Prohlídky trvají 20 minut a probíhat budou od 16.00 do 18.00 hodin.

Vstupné

  • Dospělí 120 korun (děti musí doprovázet alespoň jeden dospělák)
  • Děti do 6 let: zdarma
  • Děti do 10 let: 30 korun
  • Starší děti: 60 korun

Ideální spojení z Prahy

Ze Smíchovského nádraží autobusy Pražské integrované dopravy se dostanete přímo do zastávky: Mníšek pod Brdy - náměstí. Cesta autobusem trvá asi 30 minut. Linky: 321 a 317. Odjezd ze Smíchovského nádraží je v sobotu co půl hodiny (v 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00).