Pokud se stále nemůžete rozhodnout, co zajímavého se dá podniknout během víkendu, vyzkoušejte zábavu jenom pro nejodvážnější – koupání bez plavek. V Aquapalace v Čestlicích jsou pravidelně pořádány tématické večery, které sekonají 5x ročně již od roku 2008.

Jedná se o rodinná setkání bez jakéhokoli erotického podtextu pro všechny, koho při koupání obtěžují plavky. Podobné naturistické večery se konají i v dalších aquaparcích v ČR i zahraničí.

Milovníky naturismu čeká již tuto sobotu 17.1. speciální akce v největším českém aquaparku Aquapalace Praha. Párty, jež se nazývá Noc naturistů aneb plavání bez plavek začíná ve 20:00 a končí ve 23:00 hodin. Kromě koupání v přirozené kráse je pro návštěvníky také připraven bohatý doprovodný program  v podobě hudby, aquazorbingu či různých soutěží. Návštěvníci se mohou v sychravých dnech ohřát také v Saunovém světě, který nabízí 14 druhů saun a prohříváren. Vyzkoušet můžete například Kneippovy lázně, venkovní část, kde je srubová a zemní baňa nebo speciální saunové ceremoniály. 

aoap

Reklama