Chcete na chalupě trávit více času na zahrádce a méně v kuchyni? Pomoci vám může mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 34 FW, která je spolehlivým pomocníkem při ohřívání, ale i rozmrazování pokrmů. Mimořádně praktický je také její tvar, díky němuž ušetříte místo v kuchyni. Kvalitu této mikrovlnné trouby prověřil i časopis dTest, který klade na spotřebiče velké nároky. Model MAX 34 FW zde mezi testovanými mikrovlnnými troubami obsadil 2. místo a získal známku kvality dTest.

vvMikrovlnná trouba Whirlpool MAX 34 FW je unikátní svým neobvyklým designem v celobílém provedení – pohodlně se totiž vejde do těsných prostor, např. do rohu kuchyňské linky. Má jednoduché elektronické ovládání a 5 úrovní výkonu. Díky 3D distribuci mikrovln zabezpečuje rovnoměrný ohřev potravin. Pro rychlý ohřev potravin s vysokým obsahem vody je určena funkce Jet Start. Funkci Jet Defrost využijete pro rozmrazování, které je díky ní až 7x rychlejší.

Právě v rozmrazování potravin vynikla tato mikrovlnná trouba i v náročném hodnocení časopisu dTest, kde byla ze všech testovaných modelů nejrychlejší.  

Mezi další užitečné funkce této mikrovlnné trouby patří dětská pojistka, která minimalizuje riziko zapnutí prázdné trouby – výstražná signalizace upozorní na zadávání nekompetentních příkazů. Nechybí ani časovač, který nahrazuje kuchyňské minutky a pracuje nezávisle na činnosti mikrovlnné trouby.

Doporučená maloobochodní cena mikrovlnné trouby Whirlpool MAX 34 FW v elegantní bílé barvě je 3 590 Kč vč. DPH.

Podrobnější informace o mikrovlnných troubách i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz.

Reklama