Pokud přemýšlíte, jak vykouzlit ve vašem víkendovém obydlí tu pravou atmosféru, máme pro vás jedinečný tip. Řada spotřebičů Whirlpool Rustikal je vyrobena na míru každému milovníkovi tradičních tvarů a barev. Charakteristický design skvěle podtrhne kouzlo vaší chaty nebo chalupy, ale i kuchyň přímo u vás doma rázem promění tak, že si budete připadat jako ve venkovském sídle v Provence.

Řada Rustikal svým designem připomíná doby dávno minulé, pod povrchem ale skrývá to nejlepší z moderních technologií a užitečných funkcí. Na komfort uživatelů je kladen ten nejvyšší důraz, nemusíte se tedy obávat, že kvůli zachování autentického vzhledu budete muset slevit ze svých nároků.

V rámci řady Rustikal můžete vybírat:

Plynová varná deska Whirlpool AKM 528

WhirpoolPlynová varná deska Whirlpool AKM 528 s tradičním designem RUSTIKAL je široká 59 cm a má 4 plynové hořáky s bezpečnostními ventily, integrované elektrické zapalování hořáků a litinové držáky nádobí. Dvojí barevné provedení (jasmín, antracit) doplňují stylové bronzové ovládací knoflíky.

Doporučená maloobchodní cena plynové varné desky Whirlpool AKM 528 je 5 990 Kč vč. DPH.

Samostatná horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 288 s kruhovým topným tělesem

WhirpoolSamostatná horkovzdušná trouba Whirlpool AKP 288 z designové řady RUSTIKAL využívá zadní ohřev díky zabudovanému kruhovému topnému tělesu a disponuje 8 základními funkcemi, mezi které patří gril a rozmrazování. Stejně jako ostatní spotřebiče této série je i horkovzdušná trouba v designové řadě RUSTIKAL dostupná v antracitové a jasmínové barvě, doplněná je o mosaznou rukojeť a kruhový ciferník v mosazném rámečku podtrhující rustikální vzhled.

Díky energetické třídě A šetří trouba svou nízkou spotřebou životní prostředí i vaši peněženku. Vnitřní objem horkovzdušné trouby je 56 l, nechybí dvojité celoskleněné dveře SMART-CLEAN. V příslušenství naleznete 1 hluboký smaltovaný plech a 2 rošty.

Doporučená maloobchodní cena horkovzdušné trouby Whirlpool AKP 288 je 12 990 Kč vč. DPH.

Komínový odsavač par Whirlpool AKR 551

Ani v rustikální kuchyni nesmí chybět výkonná digestoř. Komínový odsavač par Whirlpool AKR 551 z řady RUSTIKAL je vybaven třístupňovým odsáváním a je možné jej napojit do komína i na recirkulaci. Nechybí dvě halogenové žárovky pro komfortní osvětlení varné zóny. K dostání je v jasmínové a antracitové barvě, jedinečný vzhled dokresluje bronzové madlo. Šířka digestoře činí 60 cm.

Doporučená maloobchodní cena komínového odsavače par Whirlpool AKR 551 je 5 490 Kč vč. DPH.

Podrobnější informace o řadě Rustikal i dalších spotřebičích značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz.

Whirpool

Reklama