Ingredience na 1 porci:
5c9b8ecd39c80obrazek.png

  • 75 g jáhel
  • 200 ml rostlinného mléka
  • 10 g Flora Original
  • 100 g kompotovaných meruněk nebo švestek
  • 20 g vlašských ořechů

Postup:
Na přípravu kaše můžeme použít buď jáhly, nebo instantní jáhlovou kaši. Pokud zvolíme jáhly, je nutné je před vařením nejprve propláchnout studenou vodou a pak je spařit vroucí vodou. Potom na ně nalijeme vařící rostlinné mléko a jáhly na mírném ohni uvaříme doměkka. Hotovou kaši omastíme Florou Original a ozdobíme kompotovanými meruňkami nebo švestkami a nasekanými ořechy.

Čas:
15 minut

KAMPAŇ ROSTLINNÉ PONDĚLÍ 
 
Veganství a vegetariánství je stále populárnějším způsobem životního stylu, jedná se ale o velmi specifické způsoby stravování. Kampaň „Rostlinné pondělí“, která v různých podobách existuje již přes 100 let, neprosazuje vegetariánství nebo veganství jako takové, ale větší množství jídel z rostlinných zdrojů tak, aby byl jídelníček vyvážený. Pro začátek zařazením jednoho vege-dne. Do České republiky přináší tuto kampaň značka Flora.

Více inspirace včetně pondělních rostlinných jídelníčků až do konce května najdete na www.rostlinnepondeli.cz.

Na stránkách najdete také motivaci k většímu zapojení rostlinné stravy do vašeho života – SOUTĚŽ O POBYT NA SRÍ LANCE V HODNOTĚ 100.000 Kč.

Více inspirace včetně pondělních rostlinných jídelníčků až do konce května najdete na stránkách www.rostlinnepondeli.cz.
5c9b8ea7c01cfobrazek.png

 

Reklama