Ne tak úplně k tématu, ale vlastně trochu ano, zaslala příspěvek čtenářka ToraToraTora. Přijměte její pozvánku na výstavu, kterou objevila díky nakupování...

Další příspěvek k tématu zaslala čtenářka ToraToraTora. Nechte se zlákat na výstavu...


Ahoj Kubo,
dneska to bude něco mezi příspěvkem a pozvánkou. Je to něco, nač jsem narazila během svých nákupů a byla jsem naprosto mile překvapená.
Normálně si to tak šinu do našeho malého Tesca. Obklopena dětmi, které mají prázdniny si tak myslím na jediné tři věci, které nutně musím koupit, abych koupila pět jiných a doma zjistila, že ještě pořád není mléko, rohlíky a vajíčka. Vlezu si tak do obchodu z druhé strany přes obchodní centrum Atrium. Junior tam chodí hypnotizovat očima vystavené rybičky a vrtulníky na ovládání. Jenže tentokrát jsem zůstala omráčená stát já. V prostorné dvoraně byla nainstalována putovní interaktivní výstava muzea spotřebičů. Z vitrín tam na mne koukaly prehistorické televize, přehrávače, telefony, rádia, diskmany, magnetofony a gramofony. Nadšení mne trochu přešlo u několika kousků, které jsem kdysi s hrdostí vyžebrala na Ježíškovi a ejhle.... už jsou v muzeu. To mi připomíná blížící se narozeniny:(
telkaS dětmi jsme tam procházeli jak petřínským labyrintem snad hodinu. Vyprávěla jsem jim na co která věc byla, která z našich babiček si to pamatuje a jak moje mamka chodila jednou týdně koukat na jedinou televizi přes celou ves s ostatními dětmi.
Výstava probíhá až do 16.8.2011 Vždycky když jdu nakoupit, procházím schválně kolem a kochám se. Pokud budete mít cestu, nebo budete jednou chtít vynechat ta multicentra na hradubické, zavítejte do centra, rozhodně to stojí za to:)

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 1. července 2011: Vychytávky z obchodů

  • jeden denNarazila jste v poslední době v obchodě na něco zajímavého? Sem s tím - pošlete tip ostatním čtenářkám!

Na vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže). Posílejte je v pátek 1.7.2011 do 14.30 hodin. V příspěvku nezapomeňte uvést, o jakou věc se jedná, jakou s ní máte zkušenost, kolik stála a kde jste ji pořídila. Když přidáte i fotku (prosím jen jednu), bude to úplně efektní! Za svůj příspěvek můžete získat zajímavou knížku z nakladatelství ARGO, a to: Jeden den od autora Davida Nichollse.

Reklama