seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Vydejte se na 1,5 km dlouhou procházku, ale ne ledajakou. Jedná se o jednu velkou světelnou atrakci, která sestává z mnoha a mnoha úsporných LED světélek a světelných monumentů, které sahají až do sedmi metrů. Vzniká tak úžasná magická atmosféra doplněna hudbou, díky které se budete cítit jako v pohádce. Je to ideální místo pro velké i malé (klidně i ty v kočárku), zkrátka pro celou rodinu. Děti do dvou let mají navíc vstup zdarma. Další informace o vstupném najdete na webových stránkách expozice.

Výstavu najdete na Praze 6, v těsné blízkosti koupaliště Džbán a bude možné ji navštívit v období říjen 2022 - únor 2023, konkrétně se brány světelné přehlídky otevřou 21.10. 2022. V zahraničí sklízí show velký úspěch, který se očekává i v Česku, kde se uskuteční úplně poprvé. Expozici navštivte za tmy, ať z toho máte ten správný zážitek. To ale nebude problém, protože na podzim a v zimě se již brzy stmívá.

Celá show je inspirována legendární Alenkou v říši divů od Lewise Carrolla, takže na ni odkazují i světelná umělecká díla. Nenechte si tuto neobvyklou atrakci ujít a užijte si nevšední zážitek!

Zdroj: Luminapark