Od 31. srpna 2019 zpříjemní nástup do školy pestrý program, ve kterém si zákazníci všech věkových kategorií najdou svého favorita. Setkat se můžete s populárním Michalem z Kouzelné školky, youtubery LEA a Fayne, dětskou skupinou Čiperkové nebo Bohušem Matušem v rámci jeho hudebního vystoupení. Kromě zábavy samozřejmě můžete nakoupit veškeré školní potřeby ve speciálních slevových nabídkách.

Odpoledne s youtubery LEA a Fayne
O velkolepý začátek pásma zábavy Back to School se v sobotu 31. srpna postarají oblíbení youtubeři LEA a Fayne. Zatímco Fayne se proslavil svými pranky a sociálními experimenty, LEA své diváky baví hlavně unboxingy, gymnastikou nebo skákáním na trampolíně. Návštěvníci se s nimi mohou setkat od 15 hodin v prostorách Central Plaza Centra Černý Most.

Michal z Kouzelné školky i ukázkové lekce jógy a angličtiny pro děti
Pro mladší děti je připraveno vystoupení Michala z Kouzelné školky. Jeho interaktivní a zábavný program startuje v pondělí 2. září v 16 hodin na Central Plaze Centra Černý Most.
Odpoledne plné zábavy pro děti i rodiče nabídne také ukázku naučného i sportovního programu pro ty nejmenší. Ať už chcete rozvíjet jazykové schopnosti vašich ratolestí, nebo je zabavit zdravým pohybem, vše naleznete pod střechou Centra Černý Most. Před a po vystoupení Michala z Kouzelné školky, od 15.00 a pak od 17 hodin, můžete v rámci akce Back to School vyzkoušet kroužek Angličtina pro děti s rodilým mluvčím z centra Bertlitz Praha a kroužek Jóga pro děti pod vedením herečky Petry Špindlerové z nadace Yoga Help. Obě ukázkové lekce doplněné soutěžemi o dárky od Alpine Pro a Veselé Veverky proběhnou také na Central Plaze.

Kroužky Angličtiny i Jógy pro děti budou probíhat pravidelně a zcela zdarma pro členy věrnostního programu Centra Černý Most:

  • Jóga pro děti (3–7 let) je na programu každé pondělí vždy od 14.30 do 16.15
  • Angličtina pro děti bude probíhat každý čtvrtek od 14 hodin (4–6 let), 15 hodin (6–7 let)
    a 16 hodin (8–10 let)

Chybět nebude ani seminář správného čištění zubů ve spolupráci s dentálními hygienisty a značkou Curaprox. Pro všechny dětské účastníky je připraven kartáček na správné čištění jako dárek.

Dětské středy v Maxíkově
Po prázdninách se do Centra Černý Most vrací i pravidelné dětské středy s Maxíkem a oblíbení Čiperkové. První poprázdninové vystoupení pro všechny malé objevitele proběhne 4. září od 16.00 hodin na Central Plaza. Ve stejném čase pak bude v dětské zóně Maxíkov probíhat zábavný i naučný program pravidelně každý týden.

Protože Centrum Černý Most nabízí celoročně program a nepřeberné množství možností pro celou rodinu, i v rámci letošní akce Back to School se u nás nebude nudit vůbec nikdo. Kromě všech zvučných jmen za zmínku určitě stojí ještě závěr celého programu Back to School – křest knihy Diany Kutilové, která si klade za cíl šíření osvěty o onemocnění Diabetu prvního typu u dětí, a s ním spojené hudební vystoupení Bohuše Matuše,“ uvádí marketingová manažerka Centra Černý Most Michaela Matlasová a dodává: „Protože návrat do školy není jenom otázkou zábavy, nedílnou součástí akce Back to School je slevový program na nákup školních pomůcek. U vybraných prodejců v Centru Černý Most lze za zvýhodněnou cenu pořídit papírenské či sportovní vybavení a samozřejmě také dětské oblečení a další produkty prodejců Království hraček Bambule, Papírnictví AKM, Lindt, A3 SPORT, Humanic, Marks & Spencer a řady dalších.“

Křest knihy Diany Kutilové a hudební vystoupení Bohuše Matuše
Celou akci Back to School uzavře v sobotu 7. září od 15.00 křest knihy Sladký roky Diany Kutilové. Odpoledne bude pokračovat uvedením naučené výstavy fotografií o diabetu prvního typu. Posledním bodem poutavého sobotního programu pak bude hudební vystoupení Bohuše Matuše a Petra Kutheila a módní přehlídka dětí, které trpí právě tímto onemocněním. Celý program proběhne v prostorách Central Plaza obchodního centra.

Podrobný program akce Back to School, která v Centru Černý Most proběhne ve dnech 31. srpna, 2., 4. a 7. září 2019, naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz.

Líbí se vám nákupní možnosti v Centru Černý Most?

Zaujala vás akce Back to School? Pak neváhejte a zapojte se do naší soutěže.

Vyhrát můžete vouchery v hodnotě 2 000 Kč, které můžete využít na nákupy v Centru Černý Most!

Soutěž probíhá ZDE

Reklama