Žižkovské pivobraní 2014 proběhne letos na Parukářce teprve potřetí, ale již díky prvnímu ročníku získalo na oblibě. Loni jej navštívílo více než 11 tisíc návštěvníků....

A nač se můžete, milé čtenářky, těšit? Z pivovarů se tento rok představí opět Minipivovar Ujkovice – Slepý krtek, který si na minulém ročníku odnesl diváckou cenu za nejoblíbenější pivo, dále Lounský žejdlík, Pivovar žejdlíček nebo Goodbulldog, Ani tentokrát nebude chybět degustační soutěž piva. Pro velké ohlasy se opět uskuteční BMX exhibice, kde se návštěvníkům představí nejlepší čeští sportovci, kteří předvedou své umění na mobilní rampě. Bohatý doprovodný program bude pamatovat na dospělé i na ty nejmenší - soutěže, skákací hrady a různé workshopy pro děti jsou samozřejmostí stejně jako poutavý hudební program.

Dnes vystoupí kapela La descarga Salsa orchestra, která zavede diváky do historie salsy.Výběr od nejstarší klasiky po nejnovější hity optimistického žánru nabídne skladby La Fania, Ray Barreto nebo Ismael Rivera.

Dalším hudebním překvapením bude pražská soulfunková kapela Top Dream Company, která nabídne mix disca, popu, jazzu a reggae. K sobotnímu koštování piva zahraje drum´n´bassová formace Chocofly, pořádnou show určitě předvedou Yellow Sisters nebo kapela Schodiště, která se výborně hodí k této akci svým hospodským šramlem. Celým Žižkovským pivobraním bude provázet moderátorka Ester Kočičková.

ferer

Více informací naleznete na: http://www.parukarka.cz/

 

 

Reklama