V minulých článcích jsme vám představili zajímavý projekt - podzimní drakiády, které pro děti i dospělé připravil virtuální operátor SAZKAmobil. Drakiády se Šťastnou SIMkou proběhnou v sobotu 3. října na Sychrově a v sobotu 10. října v Praze Letňanech. V neděli 27. září již proběhla první drakiáda ve Velkém Meziříčí.

Kromě pouštění draků na vás na každé drakiádě čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

Pro návštěvníky drakiád je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým k a sbírat tak hlasy.

drakiáda

Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.

Tip na tento víkend: Sobotní SAZKAmobil drakiáda na zámku Sychrov!

Již tuto sobotu se v rámci Slavností Jablka na zámku Sychrov uskuteční další drakiáda se Šťastnou SIMkou. Celodenní akce pro celou rodinu je zaměřena na zdravý životní styl a zábavu ve spojitosti s jablečnými produkty, které představí přes 80 vystavovatelů z regionu. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže, koncerty známých kapel v čele s paní Martou Kubišovou, návštěvu hráčů FC Slovan Liberec a na známou reportážní fotografku Alžbětu Jungrovou se speciální výstavou fotek Jablka z New Yorku.

autogramiada

Pro návštěvníky je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat přiloženými fixy. Soutěžit můžete i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak hlasy.

Lístky je možné zakoupit již dnes v síti Ticketpro. Celý program akce a podrobné informace jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách www.slavnostjablka.cz nebo na facebooku www.facebook.com/SlavnostJablka

sazka8

 

Reklama