Už zítra začíná první český Zážitkový den - akce, na které si budou návštěvníci moci vyzkoušet netradiční zážitky zcela zadarmo. Celodenní rodinnou událost pořádá zakladatel českého zážitkového trhu, společnost Allegria - Firma na zážitky.

19. září se můžete těšit na jízdu ve voze Hummer (H1 a H2), řízení bagru, thajské masáže, čtyřkolky, luxusní vozy (například Ferrari F1 Modena), vozítka segway, skákací boty, terénní koloběžky a buggyny, bubble (alias Zorb), paintballovou střelnici a dokonce popelářský vůz. Akce se koná v Hummer Centru na 3. kilometru dálnice D11 (Horní Počernice) od 10 do 18 hodin.

„Zážitky si od roku 2004, kdy jsme začínali, získaly svoji pevnou pozici mezi dárky, které si Češi nadělují, celkem za ne už dle našich odhadů utratili přibližně čtvrt miliardy, což svědčí o jejich narůstající oblíbenosti. Doufám, že zážitkový den návštěvníky osloví a že jim uděláme radost," sděluje Linda Vavříková, majitelka společnosti Allegria - Firma na zážitky.

Pořadatelé pro návštěvníky připravili soutěž o desetitisícový poukaz na libovolný zážitek, řadu minisoutěží a ukázky jednotlivých zážitků v rukou profesionálů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě rytířských turnajů. Prezentované zážitky bude možné na místě zakoupit s výraznými slevami. Celým dnem budou provázet moderátoři Fajn Rádia.

Cena: Vyzkoušení zážitků zdarma, vstupné do areálu symbolických 50,- Kč (děti do 120 cm zdarma)

Další zážitky naleznete na webu www.firmanazazitky.cz.

Půjdete? Chtěli byste vyzkoušet nějaký adrenalinový zážitek?

 

Reklama