Stále ještě přemýšlíte, kam vyrazit tento víkend? Máme pro vás skvělý tip. Pokud patříte mezi příznivce pohybu, určitě vyrazte v sobotu do Olomouce, kde můžete zažít den plný sportu, relaxu a vzdělání!

V sobotu 9. května se uskuteční mezinárodní Kongres Fitness Story v Centru sportu a zdraví Omega v Olomouci. Návštěvníci mají možnost potkat se zde s řadou VIP hostů, vyzkoušet si nové cvičební programy, vyslechnout zajímavé přednášky o zdravém životním stylu a relaxaci. Akce začíná již ráno v 8.30 hodin.

Co vás tam čeká?

Na kongresu si můžete nejen zacvičit (chystají se například lekce pilates či jógy). K dispozici bude i přednášková místnost, v níž se bude přednášet až do pozdního odpoledne. Chcete-li si raději odpočinout, můžete zajít do relaxační zóny a využít bazén, whirlpool, saunu či páru. Těšit se na vás bude i pět masérů, kteří bezplatně poskytnou příjemnou sportovní a relaxační masáž.

Máte děti? Žádný problém. Pořadatelé připravili program i pro malé návštěvníky. Na detailní program kongresu se můžete podívat zde.

Mezi přítomnými hosty budou například cvičitelka Hanka Kynychová, známý odborník na výživu Petr Havlíček, mistři světa ve sportovním aerobiku Vladimír Valouch a David Holzer či prezentér H.E.A.T. PROGRAMu Ital Paolo Marconi. Revoluční novinku H.E.A.T. PROGRAM představí Master instruktoři pro střední Evropu Michal Pietrak a Olda Pastyřík.

High Energy Aerobic Training (H.E.A.T.) představuje zcela nový pohled na aerobní sport. Vychází ze základního lidského pohybu, chůze, a zaměřuje se na ni tak, jako doposud žádný jiný fitness program. Pásy nejsou poháněny elektrickou energií, nýbrž vlastní energií člověka. Každý tedy jde nebo běhá na páse svým vlastním tempem. Cvičí se ve skupinách pod vedením instruktora za doprovodu motivační hudby. Důležité je při tomto spalovacím cvičení dodržovat pitný režim, který dodá nejen potřebné tekutiny, ale i energii. Partnerem pro výživu je firma Nutrend. 

Chcete si to vyzkoušet?

Nový H.E.A.T. PROGRAM můžou příznivci fitness celoročně vyzkoušet nejen v olomouckém centru Omega, ale i v pražském fitness klubu Hanky Kynychové, dále v centrech v Brně, Ostravě,Třinci, Havířově, Zlíně, Mostě, Bílině, Ústí nad Labem, Turnově Mladé Boleslavi či  Kralupech nad Vltavou.

Kongres FITNESS STORY nabízí jako první aktivní program pro děti, 1 H.E.A.T. PROGRAM maraton ve střední Evropě a v neposlední řadě možnost využití relaxační zóny.

Více informací naleznete na stránkách www.fitness-story.cz.

Reklama