Carte d´Or Nocciola

V dnešním přetechnizovaném světě hledáme v každodenním uspěchaném životě stále častěji příjemné chvíle, kdy si můžeme odpočinout se svými blízkými a být sami sebou. Tyto momenty opravdového štěstí rádi umocňujeme vynikajícím jídlem.

Kvalitní zmrzlina se stala nedílnou součástí jídelníčku mnoha labužníků, kteří dokážou ocenit vynikající, bohatou chuť a vyváženou recepturu. Praví gurmáni dnes již vědí, že zmrzlina není pouze osvěžením v horkém dni, ale skutečným jídlem s prospěšnými nutričními hodnotami.

Zmrzlina Carte d´Or je pochoutkou, která splňuje požadavky i těch nejnáročnějších labužníků. Její tajemství je ukryté v pečlivě vybraných ingrediencích. Ať jste milovníky jogurtu, čokolády, ovoce nebo ořechů, Carte d’Or uspokojí nejen vaše chuťové buňky, ale i ostatní smysly svým atraktivním vzhledem, jemnou konzistencí a plnou vůní.

 

A čím ještě je zmrzlina Carte d´Or unikátní? Tím, že je vyrobena s láskou a vášní tak, aby nám ještě více zpříjemnila hezké chvíle, které trávíme se svými blízkými. Chceme vám doporučit novinku Carte d´Or pro velikonoční svátky, kdy se setkáte se svými blízkými, s rodinou a budete si užívat slavnostní chvíle pohody.

Velikonoční novinkou je Carte d´Or Nocciola. Pokud milujete oříšky, pak je to ten pravý tip pro vás!

Carte d´Or Nocciola je delikátní lískooříšková zmrzlina s křupavými kousky lískových oříšků z Itálie. Zasněte se a vychutnejte si tuto úžasnou novinku plnou báječných chutí!

Doporučená cena Carte d´Or Nocciola 1000 ml je 109 Kč. Více na www.cartedor.cz