Nyní si mohou být zákazníci společnosti Nu Skin jistí, že je jejich pleť čistá a rozjasněná a vždy připravená zazářit na jakékoli fotografii.
5a7195726394cobrazek.png

Přínosy pro vyhlazení pokožky

Přístroj na čištění pleti ageLOC LumiSpa využívá vlastní technologii Two-Sense Motion, aby z pokožky odstranila nečistoty z vnějšího prostředí a make-up, přičemž pleti přináší následující přínosy, které se zlepšují při důsledném používání systému 2 minuty dvakrát denně:

  • Zmírněný vzhled pórů
  • Hebkost pleti
  • Jemnost pleti
  • Rozzářenost pleti
  • Jas pleti
  • Svěžejší vzhled pleti
  • Důkladně vyčištěná pleť

5a71954438ddcobrazek.pngVývoj založený na vědě

Zařízení ageLOC® LumiSpa, které bylo vytvořeno společností Nu Skin a testováno dermatology, je inspirováno technologií genové exprese ageLOC®, která souvisí s produkcí strukturálních bílkovin pokožky. Při vývoji ageLOC LumiSpa provedla společnost Nu Skin několik klinických studií, včetně osmitýdenní studie, která odhalila, že jedinci, kteří systém používali, zaznamenali zlepšení hladkosti, jemnosti, struktury, jasu a rozzářenosti pleti.
„Pokud jde o péči o pleť, dnešní zaneprázdněný spotřebitel hledá multifunkční produkty, které jsou snadno použitelné, a přesto mají výsledky, které mohou vidět a cítit,” říká Dr. Joseph Chang, vedoucí vědecký pracovník společnosti Nu Skin. „AgeLOC LumiSpa kombinuje vlastní technologii s vědecky ověřenými čisticími přípravky k čištění a exfoliaci pleti a k poskytnutí mnoha dalších přínosů v jednom jediném použití. Výsledkem je, že zákazníci mohou hned po prvním použití zaznamenat jemnější a hladší pleť.”

Systém ageLOC LumiSpa

Systém ageLOC LumiSpa obsahuje:

  • 5a71959bce220obrazek.pngZařízení ageLOC LumiSpa: ageLOC LumiSpa je voděodolné a dobíjecí ruční zařízení osobní péče o pleť, které je dodáváno s nabíjecí základnou. Silikonové hlavice ageLOC LumiSpa se pohybují s přesně takovou frekvencí, která je potřebná k podpoře důkladného čištění a vyhlazení pleti pro její zdravý a svěží vzhled.
  • Silikonové hlavice: zařízení ageLOC LumiSpa je vybaveno dvěma silikonovými hlavicemi - normální a hrubou. Jejich neabrazivní povrch je jemný a hygienický a čistí se snadněji, než hlavice se štětinami, které jsou na trhu běžně k dostání. Životnost jednotlivých hlavic je nastavena na 3 měsíce.
  • Čisticí přípravky ageLOC LumiSpa Activating Cleanser: čisticí přípravky ageLOC LumiSpa optimalizují účinnost působení silikonových hlavic LumiSpa tím, že umožňují přesné čištění, jemnost, snadný pohyb a interakci silikonové hlavice s pokožkou. Tyto přípravky, které se dodávají ve třech typech pro suchou, normální až smíšenou a mastnou pleť, obsahují vlastní směs složek ageLOC, která je navržena tak, aby poskytovala rozzářenou, mladistvou a zdravě vypadající pleť.

5a71953b2d7b2obrazek.png
Dostupnost

Balíček ageLOC LumiSpa Launch Kit obsahuje zařízení ageLOC LumiSpa, silikonovou hlavici, čisticí přípravek, nabíjecí základnu, napájecí kabel a rychlého průvodce.

Další informace naleznete na stránce: www.nuskin.com/cz a www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic.