Pod zelenými horami, hluboko v lesích, najdeme nejkrásnější místo na světě, Sylvanian vesničku. To je domov těch nejsrdečnějších přátel na celém světě. Když se zaposloucháte, uslyšíte jejich radostné povídání… Vítejte ve světě Sylvanian Families!

Sylvanian Families je unikátní, roztomilá řada zvířecích postaviček s různými charaktery žijících v harmonické zemi. Sylvanian Families vznikla v roce 1985 v Japonsku a stala se ikonickou hračkou 80. let. Prodává se ve více než 50ti zemích. Do dnešního dne získala řadu ocenění po celém světě.

Hra Sylvanian Families je postavena na 3 hodnotách: příroda, rodina a láska.

Evergreen
Tato „evergreenová“ hračka oslovuje děti, nostalgické dospělé, kteří si pamatují láskyplné postavičky z dětství i opravdové sběratele, kteří jsou nadšeni ze všeho, co Sylvanian Families nabízí.

Rodina & Představivost

Sylvanian Families umožňuje dětem vytvářet si vlastní příběhy. Je útočištěm, kde každý může být součástí rodiny, umožňuje dětem dozvědět se více o vztazích, včetně laskavosti k sobě navzájem

Sylvanian Families- Městský dům se světly ( 5302)

Patrový dům se světly má červenou střechu a béžové stěny, které tvoří nádherný rodinný dům rodinky Čokoládových králíčků.
Pokoje jsou vybaveny 3 světly, z nichž každé může být zapnuté a vypnuté. Dům může být otevřen pro hraní 90 stupňů, 180 stupňů i jakýkoli jiný úhel mezi nimi. Uzavření domu vytváří vzhled nádherného domova, bez ohledu na to, z jakého úhlu se na něj podíváte, a světlo se rozlévá skrz okna. Místnost druhého patra na levé straně a střecha na pravé straně jsou odnímatelné. Umístění tohoto pokoje na střechu nebo umístění střechy na terasu vytváří velký třípodlažní dům, kde si můžete hrát.
Spojte dům se základním patrovým domečkem a vytvořte velký, třípatrový dům ( základní patrový dům se prodává samostatně). Umístění nábytku a figurek zvířátek do těchto místností umožňuje ještě zábavnější hru (figurky a nábytek se prodává samostatně).Věk: 3+ Dům neobsahuje figurky a nábytek.

Do soutěže o rodinku čokoládových králíčků Sylvanian Families se můžete zapojit ZDE.

Více najdete na Mall.cz

Reklama