K dispozici jsou dárkové šeky v hodnotě 500 Kč nebo 1000 Kč, které lze použít na nákup dioptrických či slunečních brýlí, kontaktních čoček nebo doplňkového sortimentu. Výhodou je, že šeky mají dobu platnosti 1 rok ode dne jejich zakoupení a můžete je uplatnit na kterékoliv prodejně GrandOptical. Letos navíc dostanete ke každé dárkové poukázce speciální obálku s vánočním motivem. GrandOptical nabízí kromě široké nabídky kvalitních dioptrických a slunečních brýlí také řadu výhod, kvůli kterým se vašim blízkým vyplatí do některé z 58 prodejen zajít.
5a27c30fe04a1obrazek.jpg

5a27c317ecd79obrazek.jpgProč zamířit zrovna do GrandOptical?

Ušetříte čas – dioptrické brýle nebo kontaktní čočky si můžete pořídit i bez nutnosti návštěvy očního lékaře. V GrandOptical si můžete nechat změřit zrak kvalifikovanými optometristy, zdarma a bez nutnosti objednání. Objednat na měření zraku se můžete i online na www.grandoptical.cz.

Ušetříte nervy – zkušený personál vám ochotně poradí s výběrem těch nejvhodnějších brýlí přesně pro Vás. Ať už potřebujete brýle do práce, na čtení nebo na zahradu, vždy vám pomohou najít brýle, které Vám dokonale sednou. V GrandOptical pořídíte brýle všech cenových kategorií a věříme, že si vybere opravdu každý.

Ušetříte peníze – spolu s kvalitními brýlemi můžete získat také jedinečné pojištění. Investice do něj se vám rozhodně vrátí. V případě poškození, ztráty či odcizení brýlí máte jistotu, že za nové kompletní zaplatíte mnohem méně, než ostatní. S Grandpojištěním získáte nárok na pojistné plnění v hodnotě až 75% pojistné částky z původně zakoupených brýlí.

Více informací získáte na www.grandoptical.cz nebo v kterékoli z prodejen GrandOptical.