Pro dceru

Každou mladou dívku trápí akné, mastná pleť a další problémy spojené s dospíváním. Dopřejte své dceři sadu na čištění pleti od tianDe.

  • In Top mycí gel a pleťová voda

5da85a664ce3fobrazek.png
Vyzkoušejte In Top péči o pleť pro mladé od tianDe s výtažky z heřmánku, šalvěje, aloe vera a kyselinou salicylovou. K důkladnému vyčistění pleti se skvěle hodí mycí gel, který hojí záněty, uvolní ucpané póry a celkově zlepšuje stav problematické pleti. Pleťová voda s výtažky z aloe vera zase odstraní nepříjemný mastný lesk. Působí přímo na příčinu problémů, tedy bakterie, které způsobují akné a zapříčiňují nadměrnou tvorbu mazu. Kromě toho pleťová voda hydratuje a tonizuje pleť oslabenou po používání vysušujících kosmetických přípravků.

Pro maminku

Rádi byste na Vánoce udělali vašim maminkám radost, ale nevíte čím? Pořiďte jí anti-aging kosmetickou sadu od tianDe s mucinem hlemýžďů. Hlemýždí mucin bojuje proti vráskám a má blahodárný vliv na pokožku, dokonale ji hydratuje, vyživuje a naplňuje energií a vitalitou.

  • Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů

5da85a71ac267obrazek.png
Trápí vás vrásky, jizvy po akné nebo jiné obtíže s pletí? Krém s hlemýždím mucinem (až 75 %) má omlazující a hojivé účinky a podporuje obnovu buněk pleti. Vícefunkční krém na obličej bojuje s procesem stárnutí pokožky, vyhlazuje její strukturu a zároveň ji chrání a obnovuje. Základem krému je hlemýždí mucin (sekret z hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek, jako je například kolagen, elastin, vitamín A, C, E a kyselinu hyaluronovou. Hlemýždí mucin je kosmetickým pomocníkem, kterého po prvním použitím nedáte z ruky.

Pro babičku

Babičce můžete věnovat Charm krém – sérum na oční víčka proti vráskám. Ten obsahuje výtažek ze srdečníku obecného, který podporuje normální funkci nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému.

  • Charm krém-sérum na oční víčka na vrásky

5da85a9e7c3b2obrazek.png
Po 45. roku se naše pokožka začíná výrazně měnit. Zpomaluje se v ní tvorba kolagenu a elastinu, což se negativně projeví na jejím vzhledu i kvalitě. Pleť ztrácí pružnost, vrásky se prohlubují, kůže je sušší, povadlejší a ve větší míře se na ní objevují pigmentové skvrny a rozšířené žilky. Prémiová řada Charm Collection od tianDe je určena právě pro ženy zralého věku. Sérum na oční víčka obsahuje výtažek ze srdečníku obecného, který podporuje normální funkci nervového, kardiovaskulárního a dýchacího systému. Krém napomáhá snižovat intenzitu vrásek v očním okolí a dodá pleti potřebné živiny a hydrataci.

Více informací naleznete zde.

Reklama