KetoMIX svým zákazníkům přináší speciální vánoční balíček

Vánoční svátky jsou chvílí, kdy chtějí všichni trochu mlsat. KetoMIX chce svým zákazníkům usnadnit jejich dietu i v těchto chvílích. Na svých stránkách www.ketomix.cz proto nabízí vánoční balíček, který obsahuje proteinové vánoční perníčky, vanilkový pudink, palačinky a proteinové tyčinky. Pro chvíle, kdy už bude sladké chuti dost, v balíčku zákazníci najdou i polévku a omeletu se zeleninovou příchutí. Jako vánoční dárek od KetoMIXU nakupující dostanou oříškový krém. Zvýhodněná cena vánočního balíčku je 3449 Kč a obsahuje 83 porcí jídla.

Nízkosacharidové víno

Absolutní novinkou je nízkosacharidové víno KetoMIX. Ačkoli se pití alkoholu v době držení proteinové diety nedoporučuje, z důvodu větší zátěže pro ledviny, jedna deci vína denně ublížit nemůže. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nabízíme jim unikátní víno, které má typickou oranžovou barvu. Jedná se o velmi suché víno, které tři roky zrálo v akátových sudech. Má extrémní mineralitu, která společně s vyzrálostí a nízkým výnosem přispívá k výraznému a specifickému buketu s chutí s tóny po oříšcích a medu. KetoMIX víno je absolutní novinkou v našich produktech. Cena vína je 350 Kč.

Nechcete na Vánoce přibrat? Vyzkoušejte tyto odlehčené recepty na cukroví.

KetoMIX je kvalitní proteinové jídlo, které pomáhá klientům rychle a snadno s úpravou jejich váhy. Bez nutnosti cvičit, počítat kalorie nebo vařit. Produkty KetoMIX je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako náhradu některého z běžných jídel (v době udržování hmotnosti).

Společnost KetoMIX je na trhu rok a půl. Za tuto dobu jsme pomohli zhubnout 21 000 zákaznicím a odbavili necelých 34 000 objednávek. Nabízíme produkty proteinové diety, které je možné používat jako celodenní stravu (ve fázi hubnutí), i jako doplněk stravy (v době udržování hmotnosti). Působíme jak v České republice, tak na Slovensku.

V čem je KetoMIX jiný?

  • bez glutamátu
  • bez lepku
  • produkt i pro vegany
  • intenzitu příchutí do koktejlu si zákaznice určuje sama
  • používáme vysoce kvalitní anglické proteiny
  • z KetoMIX produktů lze vařit a péct
  • na Facebookovém profilu najdete komunitu zákaznic a dokonce i zákazníků, kteří společně sdílejí rady a zkušenosti s dietou, chlubí se svými výsledky, vzájemně se podporují a sami s našimi produkty experimentují a sdílejí vytvořené recept

Více informací naleznete zde.

Reklama