Autorkou Myšlenkáře je Miroslava Nová, která stvořila svou značku Lava New. Značka a její výrobky – ty současné i ty, co jsou již v plánu, jsou zaměřené na pozitivní přístup k životu, motivaci a osobní rozvoj. Je to její srdcový projekt a sen, který si plní.
5c06711f7e48dobrazek.png

Jak sama říká, „Značka Lava New vznikla po mém odchodu z korporátu, kde jsem pracovala jako specialista na krizové řízení a kontinuitu procesů, protože jsem v téhle práci přestala vidět svůj smysl života a nechtěla jsem neustále hledat potenciální problémy a rizika. Začala jsem si zapisovat pozitivní věci a myšlenky. Když jsem hledala pozitivní zápisníky, narazila jsem na to, že jsem nenašla žádný, a tak jsem si ho vytvořila sama. A první produkt Myšlenkář byl na světě! Myšlenkář vznikal postupně, od první myšlenky až po výsledný produkt, trval proces téměř dva roky a nyní ho nabízím i vám“.

Myšlenkář je zápisník pozitivních myšlenek a prožitků, který pomáhá uvědomovat si - byť i miniaturní - radosti všedního dne, vděčnost a vlastní úspěchy. Myšlenkář se stane vaším průvodcem, který vám připomene, že na každém dni je něco krásného – jen je potřeba to najít, pojmenovat a uvědomit si to.
5c06718930e2dobrazek.png

Pravidelným zapisováním a zamýšlením se zpětně nad každodenními událostmi se vaše vnímání stane postupně intenzivnější a „barevnější“, vybudujete si větší všímavost vůči pozitivním okamžikům ve svém životě a optimističtější pohled na svět.

Na co se můžete těšit, pokud si pořídíte Myšlenkář?

 • 24 inspirativních mott
 • 24 originálních ilustrací (malovala autorka sama)
 • bílá nebo černá varianta se záložkou
 • s pravidelným zapisováním můžete začít kdykoliv v průběhu roku - zápisník je nedatovaný
 • zapisujte si celých 6 měsíců pozitivní myšlenky
 • formát A5, 250 stran, měkká vazba s praktickou gumičkou

Myšlenky působí jako magnet
5c0671a089644obrazek.png

O tom, že naše myšlenky ovlivňují naše chování, náš život a také náš okolní svět, bylo už napsáno mnoho. Myšlenky – ať už pozitivní či negativní – mají neuvěřitelnou moc a působí jako magnet: pozitivní přitahují pozitivní a naopak. Dokud to ale cíleně nezkusíte, nebudete tomu věřit. Já díky své zkušenosti o síle myšlenek nepochybuji a věřím, že až budete mít svou osobní zkušenost, budete každou myšlenku v hlavě dlouho převalovat, než ji pustíte ven :-)

Jaká je struktura zápisníku?

Je členěný tak, že každý týden začíná originální ilustrací a mottem, následují stránky, kam si zapíšete pozitivní myšlenky k těmto otázkám:

 • co se vám povedlo
 • za co jste vděční
 • co vám udělalo radost
 • co jste pro sebe udělali
 • na co se těšíte.

Každý týden je zakončen sebereflexí, kde zhodnotíte svoje úspěchy, nejdůležitější myšlenky a na co se chcete zaměřit v dalším týdnu.5c0670cfa3ccdobrazek.png

Proč si pořídit Myšlenkáře a pravidelně si do něj zapisovat své pocity, cíle a to, co se povedlo?

 1. POZNEJTE LÉPE SAMI SEBE
  Myšlenkář je skvělý v tom, že vám ukáže, na čem můžete zapracovat a co zlepšit. Pravidelným zapisováním se stanete sami sobě koučem. Vždyť sami se znáte úplně nejlíp a jen vy sami víte, co je pro vás nejlepší. Myšlenkář vám umožňuje sledovat vývoj na cestě k vašemu já.
 2. DOKONALÝ DÁREK
  Každý z nás by si měl udělat čas na sebe a své myšlenky. Dneska máme víc a víc starostí a povinností a míň a míň času na sebe. A je načase to změnit... zastavit se, věnovat každý den chvilku sám sobě, hezkým věcem. Darujte svým nejbližším úžasnou cestu k sobě. Myšlenkář je skvělý dárek k Vánocům, narozeninám nebo jen tak pro radost.
 3. ZAČNĚTE KDYKOLIV
  Zapisovat si můžete začít kdykoliv a kdekoliv – doma, v kavárně, ve vlaku nebo na cestách. Myšlenkář je nedatovaný a vydrží celých 6 měsíců.
 4. VĚDECKY PODLOŽENO
  K vybudování pozitivního návyku je potřeba minimálně 21 dnů. Po této době zaznamenáte ve svém životě výraznou změnu – a to především ve vnímání a prožívání každodenních událostí. Náš pocit štěstí totiž nezávisí na vnějším světě, ale je výsledkem toho, jak náš mozek tento svět zpracovává.
 5. ČESKÝ DESIGN
  Myšlenkář je vyrobený a tvořený v Česku. Produkty, které vytvářím jsou autorské, vytvářené s radostí a maximální pečlivostí.

Jak se vám Myšlenkář líbí? Přáli byste si ho pod stromeček? Nebo by se vám hodil jako dárek pro vaše blízké nebo přátelé?

Na jaké další výrobky od značky Lava New, které jsou spjaté s pozitivním přístupem k životu, motivací a osobním rozvojem se můžete těšit? Nyní je v eshopu k dispozici zatím jen Myšlenkář a kalendář.

 • Myšlenkář  (A5, bílá, černá) – již možné zakoupit ZDE
 • Kalendář snů a cílů (modrý a růžový) – již možné zakoupit ZDE
 • Motivační zrcátka (modré a budu mít i růžové s těmito nápisy:  Jsem dobrá, jdu za svým snem, žiju tady a teď, krásný den, sluší ti to, usměj se, vše má svůj čas, děkuju, to zvládneš, jsem šťastná, miluju se/tě)
 • Motivační samolepky (s bílým a černým pozadím a těmito nápisy: Jsem dobrá, jdu za svým snem, žiju tady a teď, krásný den, sluší ti to, usměj se, vše má svůj čas, děkuju, to zvládneš, jsem šťastná, miluju se/tě)
 • Propisku s nápisem Jdu za svým snem (bílá a černá)
 • Motivační záložka do Myšlenkáře A5 (oboustranná bílo-černá)

Zapojte se do soutěže o tento pozitivní zápisník! Soutěž naleznete zde.

Pokud byste měli jakýkoli dotaz nebo chtěli sledovat, co vše pro vás Lava New chystá, můžete ji najít na Facebooku, Instagramu a na webu, který si svépomocí vytvořila:
5c0671c3887d0obrazek.png

Reklama