Milá a vážená redakce,

zasílám vám tip na velice hezký a vhodný dárek k Vánocům pro ženy (i muže :o)), zkrátka pro všechny milovníky kvalitní hudby. Jelikož se sama hudbě věnuji a plním si tím životní sen a vím, že hudba je lék, prosím vás o zveřejnění této zprávy pro všechny ženy a dívky unavené „životem" a znuděné fádností hrané hudby v českých rádiích. Není to reklama, ale opravdu doporučení kvality a snad potěší i některé z vás ;o).

Milé ženy a dívky :o), přidávám zde odkaz ( www.davidulicnik.cz) na stránky jednoho z nejlepších českých zpěváků, který je také důležitou součástí seskupení 4TETu Jiřího Korna, a dokonce vydal svou sólovou desku, při které se zasníte, odpočinete si a hlavně se nabažíte krásnou, kvalitní hudbou a neotřelými a velmi jemnými texty, které napsal sám zpěvák.

Mluvím tady o Davidu Uličníkovi, který také zazářil v mnoha muzikálech a nyní ještě stále exceluje v muzikále Bídníci" hlavní rolí Jeana Valjeana. Jeho výkon je strhující, a pokud ještě stihnete koupit lístky na jedno z posledních" představení, neuděláte chybu a budete mít zážitek na celý život. Stojí to opravdu za to!!!

Koho už nebaví poslouchat děsné odrhovačky v rádiích, najeďte na Davidovy stránky a poslechněte si ukázky jeho písní z nového alba Hladina zvlněná", a pokud se chcete příjemně pobavit a zasmát, můžete si stáhnou MP3 písně seskupení Úplně rovného banánu", kterého je David frontmanem :o).

Až si tuto hudbu poslechnete, určitě mi dáte za pravdu a nepochopíte, jak jste bez něj" mohly žít :o)).

Corri :o)


Děkujeme za zajímavý tip, taky si to zkusím poslechnout, i když tenhle typ hudby asi nebude můj šálek čaje :).

Co posloucháte Vy, ženy-in? Je nějaká hudba, která by Vás potěšila jako vánoční dárek?

redakce@zena-in.cz

Reklama